Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní deodorant Tea tree a lemongras

Poslední kus skladem

Tea tree & lemongras je přírodní deodorant s obsahem silice čajovníku a citronové trávy, které mu dodávají velmi svěží citrusovou vůni. Díky této intenzivnější a také účinné vůni je oblíbený jak u žen, tak i u mužů. Deodorant nezabraňuje pocení, což je přirozené a díky tomu může tělo vylučovat škodlivé látky.

204,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Antibakteriální účinek deodorantu zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i zabraňuje nepříjemnému zápachu a to skutečně dokonale. Právě proto patří k neoblíbenějším a zároveň nejúčinnějším deodorantům.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky
  • muže i ženy

Účinek: 

  • svěžest po celý den
  • deodorace

Použití:

Deodorant se vysouvá zatlačením na spodní stranu tuby, přičemž by měl tlak jít co nejkolměji - vytlačovací mechanismus. Při prvním použití to může jít trochu ztěžka, proto se nebojte zatlačit silněji. Pokud deodorant více vysunete, nic se neděje, stačí zaklepat spodním okrajem tuby na pevný povrch a obsah deodorantu zapadne nazpět dolů. Nepoužívejte tlak shora, protože deodorant můžete rozmačkat.

Deodorant lehce naneste více krát v podpaží, aby se začal jemně roztápět. Nanášejte pouze potřebné množství, abyste ho neměli příliš mnoho a nehrozilo zašpinění oblečení (zejména těsně po nanesení). 

 Tip na použití:

Pokud je pro vás deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní jeho roztíratelnost.

Naše zkušenost:

Deodorant má skvělou konzistenci a zanechává velmi příjemný a přirozený pocit na pokožce. Příjemná svěží vůně vydrží po celý den i při silnějším pocení, přičemž nepřekrývá parfém. Nezanechává skvrny na oblečení a v neposlední řadě je výhodou i to, že téměř neubývá a tak skutečně dlouho vydrží.

Složení:

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo), Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk), Talcum(talok), Cymbopogon flexuosus Oil (silice - lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silice – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*  
* přirozeně obsažené v silicích

Upozornění:

Deodorant nepoužívejte na poraněnou pokožku (včetně pokožky poraněné při holení), mohli byste být překvapeni pálením.

Někteří lidé mohou reagovat podrážděním na určitou složku deodorantu - na sodu nebo na některou ze silic. V případě alergie na některou složku produktu, nepoužívejte deodorant.

Hodně závisí také na samotném dávkování, příliš časté používání nebo příliš tlusté vrstvy deodorantu mohou způsobit podráždění.

Poslouchejte proto své reakce těla a používejte deodorant v přiměřené míře (méně je někdy více).

Vůně intenzivnější
Vůně svěží citrusová vůně
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat