Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Jemný Krémový deodorant Ranní Rosa

Krémový deodorant Ranní Rosa odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má jemnou květinovou vůni s lehkými tóny citrusů, která je oblíbená zejména u žen. Klíčové je, že deodorant nebrání tělu dělat to, co je pro něj přirozené a tedy bezpečně odstraňovat nepotřebné odpadní a škodlivé látky z těla - pocení.

187,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Obsahuje antibakteriální kokosový olej, mangové a bambucké máslo, které skvěle hydratují vysušenou a citlivou pokožku v podpaží. Nezanechává nepříjemný pocit v podpaží a také se díky němu vyhnete flekům na oblečení. Nevysušuje pokožku a neobsahuje dráždivou jedlou sodu a právě proto je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Vůně tohoto deodorantu je jemná, květinová s náznakem citrusů, vhodná zejména pro ženy.

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, při výrobě deodorantu spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svoji funkci - tedy působil antibakteriálně, antimykoticky, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto tento deodorant obsahuje kombinaci 4 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - geránium, litsea cubeba, levandule a bergamot. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotický účinek. Navzájem se doplňují, čímž se účinek ještě více násobí (dochází k synergii - znásobení jejich účinků). Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i marantový prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje i antibakteriální kokosový olej, mangové a bambucké máslo, které skvěle hydratují vysušenou a citlivou pokožku v podpaží.

Vodné pro:

  • ženy

Účinky:

  • deodorace
  • příjemná vůně po celý den
  • žádné bílé skvrny na oblečení
  • bez lepivého pocitu v podpaží
  • antibalteriální
  • antimykotické
  • antiseptické

 

Použití:

Po osprchování natřít jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát).Je vhodné ho před použitím promíchat špachtličkou. Nanášejte ho čistýma rukama, nebo špachtličkou do podpaží a rozetřete. 

Tip na použití:

Můžete ho použít i jako deodorační krém na nohy.

Upozornění: 

Při vyšších teplotách může deodorant příliš změknout - to neovlivňuje jeho účinek, ale bylo by vhodné jej uskladnit v chladu.

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

 

Vůně citrusy
Vůně květinová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita RAW kvalita
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat