Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dárková sada Výbavička Nobilis Tilia

Dárková sada Nobilis Tilia - Výbavička je základní sada péče o miminko, která potěší každou maminku. Obsahuje 6 produktů Nobilis Tilia pečlivě vybraných pro čerstvou maminku a její miminko. Levandulový pudr Leontýna, přírodní mýdlo Amorek, kojenecký olej Růženka, olej na bolesti bříška Amálka, masážní olej Jakoubek při růstu prvních zoubků a nakonec i dětský Čaj pro klidný spánek, prostě vše co potřebuje maminka v prvních dnech a měsících pro péči o miminko.

1 230,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Dárková sada obsahuje produkty Nobilis Tilia:

Levandulový pudr Leontýna 80g

Pudr má zásaditým charakter a jemnou pórovitou strukturu přírodního minerálu talku. To umožňuje vstřebávání nežádoucích látek z pokožky. Především pomáhá odstraňovat nadměrnou vlhkost způsobenou například nadměrným pocením, které pak bývá příčinou podráždění pokožky zejména v kožních záhybech. Používáním dětských plen se také zvyšuje vlhkost. 

Přírodní mýdlo Amorek 100g

Přírodní dětské bylinné mýdlo vyráběné tradičním způsobem z rostlinných olejů, šetrně myje a hydratuje pokožku celého těla. Jemně čistí bez vysoušení a podráždění dětské pokožky. Jeho příjemnou vůni s tóny mandarinky a neroli děti milují. Pohladí jejich duši a zklidní před spaním. Bylinné mýdlo je vítaným dárkem pro každou příležitost.

Kojenecký olej Růženka 50ml

Přírodní masážní olej je vhodné užívat především po náročném či předčasném porodu. Jojobový olej, který je svým složením blízký lidské pokožce, obsahuje stopy růže, toto složení vám dopřeje pocit klidu po náročném porodu. Vůně růže vám dopřeje pocit lásky v nově vznikajícím vztahu k miminku.

Kojenecký masážní olej Amálka 20ml

Masážní olej s obsahem éterických olejů heřmánku římského, fenyklu a majoránky je vhodný k jemné masáži dětského bříška. Společně éterickými oleji dopřává při masáži pocit úlevy a klidu.

Kojenecký masážní olej Jakoubek 10ml

Éterické oleje heřmánku římského a levandule jemně pečují o pokožku při prořezávání prvních zoubků vašeho děťátka.

Dětský čaj pro klidný spánek 50g

Díky vyvážené směsi léčivých bylin z českých luk a zahrádek přispívá čaj k relaxaci a klidnému spánku, harmonizuje dýchání a zažívání. Tradiční byliny pro děti, kterými jsou květ heřmánku a levandule, doplněny natí z meduňky a dobromysli, lipového květu a plodů anýzu. Čaj podporuje normální funkci dýchacího a imunitního systému a střevního traktu. Pomáhá udržovat pozitivní náladu vašich dětí přes den, večer je pak ideálním nápojem na dobrou noc pro klidný spánek vašich dětí i vás.

Vhodné pro:

  • novorozence, kojence a malé děti

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně mandarinka
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Certifikace CPK - Certifikovaná přírodní kosmetika
Kvalita 100% přírodní složky
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů dětská pokožka
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat