Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rádi se necháváme unášet naší pestrou krajinou. Jednou jsou to barevné voňavé louky plné květů a jindy zas tajemné a hluboké jehličnaté lesy. Milujeme přírodu a ta nás neustále inspiruje. Někde uprostřed téhle vášně vznikla Heřmánková louka, na které objevíte fascinující svět plný přírodních produktů pro krásu i zdraví. Všechny jsou vyrobeny v České republice a na Slovensku, s láskou a důrazem na tu nejvyšší kvalitu. Přírodní kosmetika, bylinná lékárna, přípravky pro matku a dítě, to vše a mnohem víc pro Vás osobně pečlivě vybíráme a také sami zkoušíme.

Vítáme Vás v našem e-shopu s názvem „Heřmánková louka“. Již dlouho jsme hledali možnosti, kde bychom mohli nakoupit na jediném místě kvalitní bylinné přírodní přípravky pro krásu i zdraví. Jelikož jsme hledali bez úspěchu, rozhodli jsme se nečekat a vytvořit takové místo nejen pro sebe ale i pro vás. Pro všechny, kteří o sebe rádi pečují, dbají na své zdraví a hledají vždy přirozenou a přírodní cestu. My jsme si zvolili cestu přes Heřmánkovou louku a doufáme, že se k nám přidáte.

Věříme v sílu přírody a v její blahodárné účinky. Právě příroda v sobě ukrývá všechno, co naše tělo a duše potřebuje. V poslední době se ale kolem nás, bohužel často bez toho, abychom si to uvědomovali, čím dál víc hromadí spíše chemické látky. Ve složení výrobků nacházíme ropné produkty, parabeny, silikony, konzervanty, umělá barviva a mnohé další. Tyto pro naše tělo nepřirozené a škodlivé látky nám dráždí pokožku, způsobují alergie a kožní problémy. Přičemž naopak produkty s vysokým obsahem přírodních složek (esenciálních olejů, přírodních extraktů, rostlinných másel atp.) jemně a šetrně pečují, účinně léčí a pozitivně působí nejen na naše tělo, krásu ale i zdraví. V neposlední řadě je nesmírně důležité i to, že tyto přípravky díky svému přírodními složení nemusí být testované na zvířatech, často jsou bez živočišných přísad a výrobci také kladou velký důraz na ekologické obalové materiály, které šetří přírodu.

Jsme přesvědčeni, že pro skutečnou kvalitu není nutné chodit daleko. Přesně proto jsme se rozhodli podpořit výhradně lokální českou a slovenskou výrobu. Jsme velmi hrdí na to, že je u nás mnoho šikovných a talentovaných výrobců, kteří se vrací k tradičnímu řemeslu a zároveň kvalitou svých produktů mohou konkurovat velkým značkám. Výroba vysoce kvalitní přírodní kosmetiky, často ručně, dle tradičních receptur a postupů, mezi řemesla totiž nepochybně patří.

Tento koncept spolupráce s výhradně českými a slovenskými dodavateli se snažíme nejen podporovat, ale i udržet do budoucna. Za jejich výběrem si stojíme a jednotlivé přípravky postupně zkoušíme na sobě, svých blízkých a kamarádech. Jejich ochota zkoušet produkty je až neuvěřitelně vysoká, což nás těší a za což jim děkujeme.

Doufáme, že na Heřmánkové louce najdete vše, co potřebujete ke každodenní péči o Vaše tělo a zdraví. A pokud by se tak nestalo, budeme rádi za jakékoliv podněty, připomínky a tipy.

Hermankovalouka - podpis