Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOBILIS TILIA Hydrofilní olej Mateřídouškový

Hydrofilní mycí oleje je určen pro mastnou a smíšenou pleť k šetrnému mytí, odličování a ošetřování pokožky, nevysušuje a chrání tak přirozený kožní film a přispívá k pružnosti podkožního vaziva.

329,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Hydrofilní mycí oleje jsou určeny k šetrnému omývání, odličování a ošetřování pokožky, nevysušují a chrání tak přirozený kožní film. Emulgační systém hydrofilních mycích olejů je založený na sloučeninách odvozených od cukerného alkoholu a dalších složkách z rostlinných surovin. Díky tomu se velice dobře vstřebávají do pokožky a zanechávají ji hladkou a zářivou bez pocitu mastnoty. 

Vhodný pro: 

  • mastnou
  • smíšenou pleť

Účinky: 

  • ochranné
  • pečující
  • přispívá k pružnosti podkožního vaziva

Použití: 

Nanášejte na vlhkou pleť. Smísením s vodou se vytvoří řídká emulze, která smývá nečistoty rozpustné ve vodě i v olejích. Emulzi jemnými krouživými pohyby rozetřete po pokožce. Její nadbytek pak omyjte nebo setřete tamponem navlhčeným pleťovou či květovou vodou.

Složení: Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, obsahuje éterický olej. Alergeny: Linalool*, Limonene*. - * z přírodních éterických olejů

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Alergeny: Linalool*, Limonene*. - * z přírodních éterických olejů

Vůně jemná
Vůně bylinná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů mastná pleť
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat