Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
No picture

Obličejové mýdlo - Růžový Jíl

Tento produkt není na skladě

Jemné krémové mýdlo s růžovým jílem a mletými okvětními lístky damašské růže pro očistu pleti obličeje. Mýdlo voní zejména po vzácném oleji geránie bourbon z Egypta kvalitě a mátě, obojí v BIO kvalitě. Kokosové mléko tvoří jemnou krémovou pěnu, zatímco bambucké a kakaové máslo vyživují pokožku. Mýdlo je dobře přetučněné, takže nevysušuje.

200,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Indívo.

Černý jíl má velmi jemné exfoliační účinky. Odstraňuje odumřelé kožní buňky, mastnotu a nečistoty, čímž urychluje buněčnou obnovu. Zlepšuje krevní oběh a snižuje výskyt ucpaných pórů. Pleť osvěžuje, čistí a regeneruje.

Aktivní uhlí má výjimečnou schopnost na sebe navazovat toxiny. Pleť čistí do hloubky, jemně ošetřuje akné a drobné vyrážky

Bahno z Mrtvého moře obsahuje mnoho cenných minerálních látek a stopových prvků. Napomáhá čištění póru.

Kakaové a bambucké máslo, mandlový a avokádový olej pleť vyživují, chrání a pěstí. Tyto oleje, kakaové máslo a část bambuckého másla jsou do mýdla přidávána až po ukončení saponifikace, tedy po spojení molekul roztoku NaOH a tuků. Receptura je vypočítána tak, aby pro tyto suroviny žádné molekuly NaOH nezbyly a udržely si tak své jedinečné vlastnosti.

Kokosové mléko obsahuje vitamíny a minerální látky, které napomáhají dobrému stavu pleti. Kokosové mléko je taktéž přidáno až po ukončení saponifikace.

Vhodné pro:

  • normální
  • suchá 
  • zralá
  • citlivá pleť
  • vegany

Účinky:

  • exfoliační
  • čistící
  • regenerační
  • vyživující
  • ochranné, pěstící

Použití

Mýdlo napěňte, pěnu naneste na obličej, jemně omyjte a ihned dobře opláchněte čistou vodou. Nenechávejte na obličeji působit. Obličej pak jemně osušte poklepáváním ručníku a na vlhký obličej naneste pleťový olej, či jiný hydratační prostředek. Pokožku je třeba řádně hydratovat, jelikož mýdlo obsahuje jíl, který z pleti vytahuje toxiny, nečistoty a má jemný exfoliační účinek. Používejte maximálně jedenkrát denně, či párkrát do týdne.

Upozornění:

Vyvarujte se kontaktu s očima. Mýdlo není určeno k odličování očí.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita neobsahuje sulfáty, ftaláty, parabeny, petrochemické a ethoxylované suroviny, syntetická barviva či umělé parfemace
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Typy pleti a vlasů normální pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat