Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JUKL Pitná rašelina

Poslední kus skladem

Rašelina obsahuje výtažky ze stovek bylin, které v ještě neznečištěném prostředí naší Země rostly před 10 000 lety. A tak je nyní pro nás velice cenným léčivým prostředkem. Účinné látky, které rašelina obsahuje, posilují léčebné procesy, blokují bakterie, harmonizují a detoxikují organismus. Používá se např. při zánětlivých střevních onemocněních formou klystýru nebo při těžkých onemocněních žaludku a střev. 

660,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jukl.

Při pravidelně prováděné kůře pitnou rašelinou doplňujete do těla chybějící látky a živiny. Rašelina má tzv. adaptogenní vlastnosti, což znamená, že naše tělo si z ní vezme právě ty minerály a látky, které jí chybějí.  Rašelina obsahuje vzácně dokonalou formu koloidních minerálů.

Na rozdíl od rašeliny v lázních, naše rašelina neobsahuje prakticky žádný jíl (zdroj suroviny je rašeliniště Leopoldskroner u Salzburgu). Obsahem je 97% rozložených organických těl bylin a ostatních rostlin s obzvlášť vysokou koncentrací huminových kyselin, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, rostlinných hormonů, mastných kyselin. Veškeré látky jsou molekulové formě, kterou snadno absorbuje jak trávicí trakt, tak pokožka těla.

Vhodné pro: 

  • osoby s těžkým onemocněním žaludku a střev
  • pro detoxikaci a posílení organismu
  • starší generaci, jejíž organismus již nedokáže plně využít živiny, minerály, vitamíny a stopové prvky ze stravy

Účinky: 

  • hojivé
  • detoxikační
  • vyživující
  • upravující pH v organismu
  • protizánětlivé
  • absorpční

Doporučená denní dávka: 

2x 1 polévkovou lžíci, a to ihned po snídani a v pozdním odpoledni (ideálně do 18 hod.) Můžete zamíchat do půl sklenice vody, ovocné šťávy nebo čaje. Pravidelné užívání by mělo trvat minimálně 6 týdnů.

Tip na použití:

Použijte kúru pro normalizaci pH v organismu. Výzkumy z rakouského institutu v Neydhartingu potvrzují protizánětlivé a absorpční účinky huminových kyselin, které na sebe váží přebytečné žaludeční kyseliny. Nebo můžete vyzkoušet rašelinovou kúru ve formě klystýru několikrát ročně pro posílení imunitního systému a oslabených orgánů

Naše zkušenost:

Pro lepší aplikaci pitné rašeliny doporučujeme zvětšit otvor v zátce, např. pomocí nůžek. Rovněž můžete také vyzkoušet přímou aplikaci rašeliny do úst zmáčknutím láhve, bez odměřování na polévkové lžíci. Zakrátko odhadnete správné množství dávky a odstraníte tak zbytečné rozlévání rašeliny či potřísnění vašeho oděvu.

Složení:

pitná rašelina obsahuje mimo jiné následující přírodní minerály: vápník, železo, draslík, hořčík, sodík, zinek, měď, mangan, chróm, molybden. 

Upozornění:

Při každém použití láhev důkladně protřepejte! Tělo rašelinu velice dobře snáší, nejsou známy žádné vedlejší účinky. Pitná rašelina je vhodná jak pro děti, tak pro těhotné ženy (po konzultaci s gynekologem). Rašelina má příznivé účinky i pro plod a maminky se po porodu lépe zotavují.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

„ Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita 100% organický produkt
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost Uzavřené nebo otevřené balení vydrží 2,5 roku.

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat