Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JUKL Rašelinová koupel nachlazení

Poslední kus skladem

Naše rašelinová koupel – nachlazení je díky obsaženým silicím určena pro stavy nachlazení, kdy uvolňuje dýchací cesty a podílí se na odstranění problémů, které provází každé takové nachlazení. Koupel z rašeliny je neocenětilným pomocníkem při vysokém zatížení, přetažení a regeneraci. Krásně prohřeje celé tělo, relaxuje, povzbudí látkovou výměnu a jako bonus pečuje o zdravou kůži. 

391,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jukl.

V obecném měřítku se rašelinové koupele osvědčily při onemocněních břicha, bezdětnosti, ošetření po úrazech a operacích, při revma, dně, zánětech kloubů, nedostatečném prokrvení a zanesené pokožce.

Rašelina obsahuje výtažky ze stovek bylin, které v ještě neznečištěném prostředí naší Země rostly před 10 000 lety. A tak je nyní pro nás velice cenným léčivým prostředkem. Léčivé schopnosti rašeliny hojit, detoxikovat a vyživovat jsou lidstvem využívány již tisíce let. V posledních desetiletích se dostávají do popředí zájmu regenerační a sportovní medicíny. Rašelina působí termofyzikálně, biochemicky i jako přírodní antibiotikum. Ve světových válkách se podílela ve formě obkladů na hojení různých druhů zranění.

Účinně čistí pokožku, detoxikuje ji, podílí se na zlepšení pružnosti, zvyšuje prokrvení, podporuje imunitu kůže, omlazuje a rozkládá tukové buňky. Narozdíl od rašeliny v lázních, naše rašelina neobsahuje prakticky žádný jíl (zdroj suroviny je rašeliniště Leopoldskroner u Salzburgu). Obsahem je 97% rozložených organických těl bylin a ostatních rostlin s obzvlášť vysokou koncentrací huminových kyselin, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, rostlinných hormonů, mastných kyselin. Veškeré látky jsou molekulové formě, kterou snadno absorbuje jak trávicí trakt, tak pokožka těla.

Vhodné pro: 

  • osoby s nachlazením

Účinky: 

  • detoxikační
  • prokrvující
  • zlepšují pružnost pokožky
  • zvyšují imunitu kůže
  • poradí si s problémy při nachlazení
  • uvolňuje dýchací cesty

Použití:

Rašelinovou koupel můžete použít v podobě celotělové koupele. Do vody o teplotě 32-36 °C vlijte ¼ litru rašelinové koupele a dobře ji ve vodě rozmíchejte. V případě sedací koupele zamíchejte pouze 1/8 litru (125 ml). Pro koupel nohou a rukou bude stačit 1/16 litru (62,5 ml). Léčba rašelinovou koupelí by mě trvat 15-20 minut a poté 20 minut odpočívat. Po koupeli se můžete opláchnout vodou bez mýdla či šamponu, anebo se jen lehce osušit. Po koupeli dodržujte pitný režim v podobě čisté vody nebo bylinkového čaje.

Tip na použití:

Pro plný léčebný účinek doporučujeme 8-10 rašelinových koupelí v řadě, ne však více než 2 týdně.

Naše zkušenost:

Doporučujeme spolu s dlouhodobou rašelinovou kúrou užívat vnitřně Pitnou rašelinu.

Složení:

rašelina, silice  eukalyptového, tymiánového, fenyklového, vanilkového, citronelového a čajovníkového oleje 

Upozornění:  

Rozhodnete-li se pro rašelinové koupele, konzultujte to se svým ošetřujícím lékařem. Kontraindikací může být vysoký krevní tlak, srdeční obtíže, otevřené rány, těhotenství, vážné onemocnění oběhové soustavy, nádorové onemocnění, akutní revmatismus, akutní infekce, horečka nebo těžká deprese. Po první koupeli můžou dočasně vaše potíže zesílit, jedná se však o přirozený proces a tak není nutné rašelinovou kúru přerušovat.

Pokud vanu ihned po koupeli očistíte, není třeba se obávat jejího poškození jemně mletou rašelinou. Rašelina pastovitou strukturu a dobře se rozpouští ve vodě, neucpává tedy odpady a je vhodná i do vířivek.

Rašelina má tendenci v láhvi nabobtnat, což je přirozené a nijak závadné. Pokud je potřeba, povolte uzávěr a uvolněte tak přetlak v láhvi.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

„ Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita 100% organický produkt
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost obecně platí 24 měsíců, trvanlivost je uvedena na balení

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat