Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JUKL Niermison 8 x 100ml

Niermison pro zdravé ledviny a vylučovací ústrojí je účinným prostředkem pro posílení ledvin a jejich detoxikaci. Osvědčil se při zánětu ledvin a ledvinové pánvičky, zánětu močových cest a prostaty. Zmírňuje revmatické obtíže, má schopnost likvidovat cysty a menší myomy. Se silnými ledvinami budete mít dostatek energie a zvýšenou obranyschopnost organismu.

533,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jukl.

Přípravek obsahuje extrakt z bylin a vodu.

 Při onemocnění ledvin nekonzumujte mléčné výrobky ani sůl. Při nefroskleróze (ledvinová skleróza = chorobné tvrdnutí ledvinové tkáně) již nepracují správně nefrony (základní stavební a funkční jednotka ledviny). Bílkoviny pak procházejí ledvinami ven z organismu a může se zvýšit krevní tlak. Dobrých výsledků lze dosáhnout také pomocí reflexních masáží. Při onemocněních prostaty nepijte alkohol. Alkohol škodí prostatě.

Vhodné pro: 

 • posílení funkcí ledvin
 • zánět ledvin
 • zánět ledvinové pánvičky
 • zánět močových cest
 • zánět prostaty
 • myomy a cysty vylučovací soustavy
 • zmírnění revmatických obtíží

Účinky: 

 • protizánětlivé
 • přispívá k likvidaci cyst a myomů 
 • zmírňuje revmatické potíže
 • posiluje celou vylučovací soustavu

Použití:

Každý den vypijte 1/4 lahvičky NIERMISON krátce po snídani a 1/4 lahvičky v pozdním odpoledni, (optimálně v 18 hodin), koncentrovaný nebo ředěný trochou vody nebo ovocnou šťávou (džusem).

Dětem mezi 3 a 12 lety dávejte poloviční dávkování.

Zároveň je důležité při onemocnění ledvin omezit mléčné výrobky a sůl. Účinná je při léčbě i reflexní terapie. Při problémech s prostatou, je doporučováno nepít alkohol.

Tip na použití:

Při velmi silném zánětu, užívejte přípravek spolu s Mawosonem. 

Složení:

89% voda, extrakt z bylin 11%: svízel, přeslička rolní, řebříček, popenec, kořen puškvorce, mochna husí, březové listí, kořen lékořice, sléz lesní, kontryhel

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt neužívejte.

„ Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Kvalita 100% přírodní složky
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost Uzavřená lahvička vydrží 24 měsíců. Otevřenou lahvičku spotřebujte do 2 dnů, při skladování v chladničce do 4 dnů
Složení

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat