Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Duhové elixíry - Fructavit

Bylinný preparát - celkové posílení a regenerace organismu.

169,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Duhové elixíry.

Níže zmíněné plody obsahují vysoký podíl vitamínů A, B, C, E, PP, organických kyselin, flavonoidů jako jsou isoquercitrin a rutin, draslíku, jódu, pektin, beta karotenu, cukrů a dalších důležitých látek. Všechny obsažené látky jsou přítomny ve své přirozené podobě, díky čemuž je náš organismus snadno vstřebává. 

Černý rybíz má hojivé účinky na ústa, hrdlo, hltan, hlasivky, zdraví srdce a cév, udržování silných cévních stěn. Podporuje žilní oběh dolních končetin, pomáhá redukovat pocit unavených a těžkých nohou. Je prostředkem k posílení krevního oběhu, úlevě dolních končetin a dosažení zdravých svalů, kloubů, očí a stabilizace kolagenových struktur v oku. Pomáhá snížit námahu očí a zlepšuje noční vidění. Navíc má pozitivní vliv na vlasy, nehty a zdravou kůži.

Celkově je přípravek vhodný pro očistu těla, stres a vyčerpání. Obsahuje antioxidanty a antokyany. Pomáhá upravit tělesnou váhu, metabolismus sacharidů, tuků, bílkovin a hladinu cukru v krvi. Podporuje zdravé zažívání, trávení, sliznice v žaludku a tenkém střevě.

 

Vhodný pro:

  • posílení a regeneraci organismu
  • detoxikace těla
  • potlačení stresu a vyčerpání
  • úpravu tuků, bílkovin a krevního cukru
  • úpravu zažívání
  • děti od tří let

Účinky:

  • posilující
  • očisťující
  • antioxidační

Dávkování:

Používejte 3 x denně 20 kapek půl hodiny před nebo po jídle, ideálně alespoň po dobu jednoho měsíce. Elixír je vhodné rozředit v troše vody na dně skleničky a chvíli podržet v ústech, není třeba zapíjet. Přípravek můžte používat i dlouhodobě.

Detail produktu: 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí přibližně na dva týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILEN – DETOXILEN – FRUCTAVIT. 

Složení: 

voda, jemný líh melasový, extrakt z plodů borůvky obecné, rakytníku řešetlákového, černé jeřabiny (aronie) a rybízu černého

40% lihovosti

Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, tento produkt neužívejte!

"Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita výtažky z ekologického čistého prostředí
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat