Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Duhové elixíry - Fungilen

Bylinný preparát - očista těla od houbových organismů a bakterií.

169,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Duhové elixíry.

Přípravek je vhodný pro očistu těla, správné vylučování, odvodnění a hubnutí. Má detoxikační a eliminační účinky. Podporuje zdravé zažívání, ledviny a dolní močové cesty. Udržuje správnou hladinu cholesterolu v krvi a podporuje zdravý spánek

Vhodný pro:

  • přemnožení nežádoucích organismů v těle
  • osoby s akutními nebo chronickými problémy způsobenými přemnožením plísní, kvasinek, virů a baktérií
  • děti od tří let

Účinky:

  • posilující
  • očisťující
  • detoxikační
  • eliminační

Dávkování:

Používejte 3 x denně 20 kapek půl hodiny před nebo po jídle, ideálně alespoň po dobu jednoho měsíce. Hodí se přípravek rozředit v troše vody na dně skleničky a chvíli podržet v ústech, není třeba zapíjet.

Podle míry postižení organismu nasadit po zhruba měsíční pauze další léčebnou kůru. Dodržovat pitný režim, minimálně 1,5 litru tekutin na 50 kg živé váhy. V některých případech se může dočasně objevit žízeň, lehčí bolest hlavy či průjem. Tyto projevy jsou přirozenou součástí probíhajících detoxikačních procesů a zpravidla po několika dnech samy odezní.

Detail produktu: 

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí přibližně na dva týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILEN – DETOXILEN – FRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.

Naše doporučení:

Pro dosažení maximální účinnosti ozdravné kúry se vyhněte všem silně kyselinotvorným potravinám a umělým přídavným látkám. Jedná se hlavně o rafinované cukry, kynuté pečivo, ztužené oleje a tuky, umělá barviva a dochucovače jako jsou kečup, hořčice, majonéza, tatarka či ocet, a konzervanty jako glutaman sodný, kyselina benzoová a citronová.

Složení:

voda, jemný líh melasový, extrakt z břízy bělokoré, puškvorce lékařského, levandule lékařské, lichořeřišnice větší a penízovky sametonohé

40% lihovosti

Upozornění:

Nepoužívejte v době těhotenství.Pro rychlejší obnovu vnitřního "přátelského" mikrobiálního prostředí doporučujeme po skončení kúry nasazení probiotického přípravku.

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, tento produkt neužívejte!

"Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita výtažky z ekologického čistého prostředí
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat