Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V lese - aromaterapeutická svíčka

Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a především vydrží hořet mnohem déle než klasická svíčka.

Aromaterapeutická svíčka " V lese" vám navodí pocit procházky po lese, kde voní mech, listí a jehličí. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní santalového dřeva, kadidlovníku a borovice, pačuli a jedle. Svíčka má vynikající aromaterapeutické účinky.

379,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jemno.

Santalové dřevo má pozitivní účinky na hlubší vrstvy našeho vědomí, pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Má uzemňující, harmonizační, antidepresivní, relaxační, afrodiziakální a stabilizační účinky. Omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat.  Navozuje vnitřní jednotu těla, mysli a ducha. Ulevuje při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. 

Kadidlovník patří mezi nejdražší oleje a je získáván z pryskyřice stromu kadidlovníku.  Pomáhá utišit nervozitu, navodit relaxaci, posílit imunitu a bojovat proti úzkosti. Pačuli má efektivní účinky na dýchací obtíže. Díky své těžké a zatuchnuté vůni je pro mnohé účinný při ovládání úzkosti a bojích s depresemi. Jeho účinky jsou uklidňující a uspokojující.  

Borovice pomáhá dezinfikovat prostor a má kladné účinky na dýchací ústrojí při zdravotních obtížích, kterými mohou být astma nebo kuřácký kašel. Uvolňuje nervové napětí, zmírňuje úzkost a oživuje mysl. Hodí se i pro uvědomění si svých hodnot – pomáhá zvýšit sebevědomí. Jedle působí antisepticky a antimikrobiálně. Spolehlivě ulevuje při kašli.

Pačuli má účinky především na dýchací potíže, jeho těžká vůně pomáhá ovládat úzkost a bojovat s depresí. Má silný uklidňující účinek.

Jedle se používá jako antiseptikum a má antimikrobiální účinky. Pomáhá při kašli. 

Doba hoření:

 • cca 40 hodin

Vhodná pro:

 • relaxaci
 • uvolnění stresu
 • posílení sebevědomí
 • posílení imunity
 • dýchací cesty

Účinky:

 • příjemně provoní místnost
 • pročistí vzduch
 • harmonizační
 • antidepresivní
 • relaxační
 • antimikrobiální
 • antiseptické

Použití:

Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5-1 cm, čímž zabráníte silnému hoření. Svíčka ze sójového vosku vydrží mnohem déle než klasická, a bude hořet zhruba 40 hodin.  

Upozornění: 

Svíčka není určena k vnitřnímu užití. 

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru!

Před každým novým zapálením svíčky, zkontrolujte, zda je vosk čistí a zkraťe její knot na 3-5mm, aby při zapálení nevznikl příliš velký plamen.

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. 

Svíčku během hoření nepřenášejte. 

Umístěte svíčku mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan.

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěmi hořícími svíčkami - alespoň 10 cm.

Vůně lesní, zemitá, delikátní, vůně mokrého listí, mechu a jehličí navozuje pocit pobytu v přírodě
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Certifikace ručně odlévaná do skla
Kvalita sojový vosk, bavlněný knot
Země původu Slovensko
Trvanlivost cca 40 hodin zapálená
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat