Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Cesta orientem - aromaterapeutická svíčka

Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a vydrží hořel o mnoho déle než klasická svíčka.

Cesta orientem ve vás vyvolá pocit naprosté harmonie. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní silic  sanatlového dřeva, ylang- ylang a cedrového dřeva, které mají aromaterapeutický účinek.

379,00 Kč

This product is not sold individually. You must select at least 5 quantity for this product.

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jemno.

Santalové dřevo má pozitivní účinky na hlubší vrstvy našeho vědomí, pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Má uzemňující, harmonizační, antidepresivní, relaxační, afrodiziakální a stabilizační účinky. Omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat.  Navozuje vnitřní jednotu těla, mysli a ducha. Ulevuje při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. 

Silice cedrového dřeva jsou získávány parovodní destilací z kůry červenohnědého dřeva cedru atlaského, který se vykytuje v pohoří Alžírska a v Libanonu. Název semitského původu znamená "síla" nebo "moc". Olej z cedrového dřeva disponuje charakteristickou a mužnou vůní. Obsahuje trochu kafru, díky čemu jehož vůně nabírá teplou, sladkou a dřevitou vůni. Vůně je zdrojem síly, podpory sebevědomí, stabilizace vědomé mysli a zlepšení koncentrace. Posiluje rovnováhu při vyvedení z míry a psychickou odolnost. Růžové dřevo je charakteristické květinovou vůní s nádechem dřeva. Je získávána destilací čerstvě rozdrceného dřeva vodní párou. Vůně má pozitivní, antidepresivní a uvolňující účinky. Je vhodná i pro bolesti hlavy. Zlepšuje náladu, posiluje při únavě a nespavosti.  

Ylang Ylang obsahuje smyslné, exotické, květinové, balzámové, opojné sladko-minerální kořenité aroma.
Pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii, má afrodiziakální a mírně sedativní účinky. Ovlivňuje emoce, působí proti uzavřenosti a citovému chladu. Pomáhá navodit stav relaxace a zbavení se pocitu hněvu, frustrace, napětí či nervové podrážděnosti. Posiluje sebevědomí, obnovuje sebedůvěru a podporuje zdravý spánek.

Doba hoření:

  • cca 40 hodin

Vhodná pro:

  • relaxaci
  • uvolnění stresu
  • posílení sebevědomí

Účinky:

  • příjemně provoní místnost
  • harmonizační
  • antidepresivní
  • relaxační
  • stabilizační
  • afrodiziakální

Použití:

Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5cm, čímž zabráníte silnému hoření. Svíčka ze sójového vosku vydrží mnohem déle než klasická, a bude hořet zhruba 40 hodin.  

Upozornění:

Svíčka není určena k vnitřnímu užití. 

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru!

Před každým novým zapálením svíčky, zkontrolujte, zda je vosk čistí a zkraťe její knot na 3-5mm, aby při zapálení nevznikl příliš velký plamen.

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Svíčku během hoření nepřenášejte.

Umístěte svíčku mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan.

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěmi hořícími svíčkami - alespoň 10 cm.

Vůně sametová, jemná, smyslná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Certifikace ručně odlévaná do skla
Kvalita sojový vosk
Země původu Slovensko
Trvanlivost cca 40 hodin při zapálení
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat