Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Bylinný pomocník pro harmonizaci mikroflóry ve Vašich ústech. Léčivé látky se vstřebávají sliznicemi v ústech, což podporuje jejich optimální účinek. Přípravek slouží k posílení dásní, vyčištění krku a hrtanu. Osvědčil se při akutní i chronické... Zobrazit více.

  468,00 Kč
  availability
 • Carun konopná ústní voda obsahuje výtažky  léčivých  rostlin jako je  konopí, přeslička, šalvěj, řepík, hřebíček, skořice, máta a stévie, které působí na dutinu ústní antibakteriálně, protizánětlivě, analgeticky a mají hojivé účinky. Předchází a léčí... Zobrazit více.

  330,00 Kč
  availability
 • Gel je nepěnivý a je vhodný pro běžné čištění zubů místo zubních past. Obsahuje koenzym Q10, lecitin a třezalkový extrakt, kteří velmi efektivně chrání sliznice ústní dutiny a dásní. Gel není přeslazován. Zobrazit více.

  229,00 Kč
  availability
 • Toto přírodní zubní sérum zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Obsahuje aktivní uhlí, kokosový oleje, aloe vera a bylinné výtažky z máty peprné, rozmarýnu a šalvěje lékařské. Čistí nejen chrup, ale i ošetřuje a chrání dásně. Částečky aktivního... Zobrazit více.

  227,00 Kč
  availability
 • Přírodní práškové zubní sérum zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Je vyrobeno na bázi vzácného aktivního uhlí, amerického bentonitového jílu, jedlé sody a silice z máty peprné zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Čistí chrup, ošetřuje a... Zobrazit více.

  227,00 Kč
  availability
 • Zubní pasta s černým lékařským uhlím je účinná proti zubnímu plaku. Je ochucena citronovým esenciálním olejem. Pasta je z čistě přírodních složek a neobsahuje chemikálie, fluorid, ani palmový olej. Kvůli její černé barvě byste si mohli myslet, že... Zobrazit více.

  215,00 Kč
  availability
 • Jemný gel na číštění zubů, který je čistě přírodní a nepěnivý, obsahuje směs éterických olejů, která efektivně osvěžuje dech. Díky soli z Mrtvého moře má výrazné antimikrobiální a tonizační účinky na sliznici ústní dutiny a dásně. Není přeslazován. Zobrazit více.

  204,00 Kč
  availability
 • Zubní gel je čistě přírodní a nepění. Obsahuje velmi jemný zelený jíl, který šetrně čistí zubní sklovinu, absorbuje toxické látky, vstřebává patogenní zárodky a efektivně pomáhá pečovat o dásně. Chrání před paradontózou. Éterické oleje dodávají svěží... Zobrazit více.

  204,00 Kč
  availability
 • Ústní voda obsahuje přírodní směs látek určenou pro ústní hygienu. Extrakty levandule a bergamotu brání přemnožení bakterií, virů a plísní, které způsobují záněty. Brání přemnožení mikroorganismů a tím předchází infekci.Zobrazit více.

  201,00 Kč
  availability
 • Bylinný pomocník pro čerstvý dech, posílení dásní, vyčištění krku a hrtanu. Osvědčil se při akutní i chronické angíně, zánětu v krku, nosohltanu, zánětu dásní, paradentóze, žaludečních vředech, salmonelóze či kožní vyrážce.Zobrazit více.

  165,00 Kč
  availability
 • Manna zubní pasta neobsahuje žádné chemické látky. Tuto čisticí složku v pastě nahradily fyzické částečky, které čistí zuby efektivněji a bezpečněji. Uhličitan vápenatý a kyselina křemičitá díky rozdílné zrnitosti účinně odstraňují plak a zanechají... Zobrazit více.

  159,00 Kč
  availability
 • Zubní pasta pro děti bez chemikálií a fluoridu. Jahodová chuť a jasná červená barva mají původ v přírodních složkách, takže pasta je naprosto bezpečná. Nepění. Skvělou jahodovou příchuť jí dodává přírodní aroma, získané z několika rostlin, které... Zobrazit více.

  159,00 Kč
  availability
 • Zubní prášek obsahuje polysacharidy houby hlívy ústřičné – glukany, které se běžně užívají pro péči o dásně a sliznice dutiny ústní. Dále obsahuje lékořici, která pomáhá zdokonalovat chuťové vlastnosti receptury a prodlužuje její účinek. Třezalka... Zobrazit více.

  154,00 Kč
  availability