Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nobilis Tilia

Česká firma Nobilis Tilia vyrábí kvalitní aromaterapeutickou kosmetiku. Její výrobky obsahují 100% přírodní éterické oleje, kvalitní rostlinné oleje a další bioaktivní látky. Firma čerpá inspiraci z přírody, tradičních zkušeností a snaží se být člověku a přírodě co nejblíže. Všechny výrobky disponují vysokou kvalitou, která není snižována kvůli ceně.
Jedná se o certifikovanou kosmetiku s certifikáty CPK a CPK BIO.

Aromaterapie je metoda alternativní či doplňkové terapie, která používá koncentrované přírodní výtažky z léčivých rostlin nazývané éterické oleje. Při inhalaci těchto olejů pronikají jejich účinné látky do organismu a mají pozitivní účinky na celkový tělesný stav, emoce či mentální náladu. Aromaterapie pomáhá zlepšit akutní i chronické stavy, snižovat riziko vzniku komplikací a je efektivní při psychosomatických potížích. Je vhodná také jako prevence řady onemocnění. Výsledky Dokazují řady vědeckých studií stejně tak jako užití olejů v praxi profesionálními aromaterapeuty.  Jedná se o jednu z nejpříjemnějších přírodních terapií a je dlouhodobě nejužívanější metodou doplňkové medicíny po celém světě.