Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín INDIGO barví vlasy do černé barvy s modrými odlesky. Čím světlejší je barva vašich vlasů, tím více vynikne modrý odlesk na vašich vlasech. Barva je přírodní, neobsahuje chemické konzervanty ani... Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín MEDIUM BROWN zabarvuje vlasy do středně hnědé barvy s teplým podtónem. Barva je přírodní, neobsahuje chemické konzervanty, ani umělá barviva.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín ORANGE zabarvuje vlasy do syté zrzavé barvy s teplým podtónem. Barva je přírodní, neobsahuje chemikálie ani umělá barviva. Tento odstín je vhodný pro světlou pleť.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín ROSE BROWN barví vlasy do středně hnědé barvy s růžovými až vínovými odlesky. Barva je přírodní, neobsahuje chemické konzervanty a ani umělá barviva.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín SOFT BLACK zabarvuje vlasy do černé barvy, která působí přirozeně. Barva je přírodní, neobsahuje chemické konzervanty a ani umělá barviva.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín DARK BROWN zabarvuje vlasy do tmavě hnědé barvy se studeným podtónem. Barva je přírodní, neobsahuje chemické konzervanty, ani umělá barviva.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability
 • VOONO je přírodní barva na vlasy, právě pro vás. Odstín Wine Red oproti odstínům ORANGE a COPPER chytá vínově, nikoli zrzavě. Jestli je právě červená váš styl, WINE RED bude určitě ta správná volba.Zobrazit více.

  259,00 Kč
  availability