Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Kotvičník má mimořádné účinky na zvýšení vitality a obranyschopnosti organismu. Pomáhá při mužské potenci, stařecké hyperplasii prostaty a prostatismu u mladších mužů. U žen značně zvyšuje hladinu estrogenu, a zlepšuje plodnost.Zobrazit více.

  380,00 Kč
  availability
 • Vrbovka malokvětá je nyzývána "ohňová rostlina". Drogou je kvetoucí nať, která se uplatňuje jako lék především při zánětu prostaty, při chronickém prostatismu a při stařeckém nezhoubném zbytnění prostaty. Příznivě působí také na zánětlivé poruchy... Zobrazit více.

  380,00 Kč
  availability
 • Zlatobýlová mast se osvědčila při léčbě špatně se hojících a zanícených ran, kožních alergií, ekzémech, lupénce, bércových vředech, podkožních bulkách a jiných potížích.Zobrazit více.

  79,00 Kč
  availability
 • Vrbovka se řadí mezi trvalky, jako léčivku ji začala používat rakouská bylinkářka Maria Treben. Používá se předvším na problémy s prostatou, při chronickém či akutním zánětu a nezhoubném bujení. Přispívá k léčbě zánětů ledvin a močových cest. Rovněž... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability