Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Krémový deodorant Ranní Rosa odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má jemnou květinovou vůni s lehkými tóny citrusů, která je... Zobrazit více.

  187,00 Kč
  availability
 • Krémový deodorant s fascinující zemitě-kořeněnou vůní tymiánu, koriandru a tabáku vytváří přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu. Tento účinný a zároveň šetrný deodorant ocení každý aktivní muž, který hledá alternativu k přípravkům plným... Zobrazit více.

  167,00 Kč
  availability
 • Tuhý deodorant Chladivý vánek odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má svěží, chladivou vůni s citrusovým podtónem, která je oblíbená... Zobrazit více.

  166,00 Kč
  availability
 • Tuhý deodorant Lesní Tůně odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má svěží typicky bylinní vůni, která je oblíbená u mužů i žen.... Zobrazit více.

  166,00 Kč
  availability
 • Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na jinak běžné podněty jako jsou potraviny, prach, pyl nebo roztoči. Je způsobena nesprávnou aktivací specifických protilátek, které uvolňují různé chemikálie, zejména histamin. Při vyplavení histaminu... Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Neoddiskutovatelnou doménou šalvěje je dezinfekce, proto je také součástí mnoha kloktadel na bolesti v krku, hnisavé angíny či záněty dásní a zubů. Svými účinky přispěje i u vymývání zanícených ran či zánětech močových cest. Má antibakteriální a... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability