Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Měsíčkový macerát krásné oranžové barvy a střední hustoty je charakteristický svými pozoruhodnými hojivými účinky. Kromě toho je také protizánětlivý, mírně antibakteriální, antioxidační a regenerační. Hodí se pro ošetření a zkrášlení všech typů... Zobrazit více.

  177,00 Kč
  availability
 • Obsažené byliny mají pozitivní účinky na křečové žíly a hemoroidy.  Zvyšují pevnost a pružnost cévních stěn, podporují prokrvení a působí příznivě při únavě nohou. Jsou vhodné i jako prevence proti rozšířeným žilkám a předčasnému opotřebení žil a cév.Zobrazit více.

  152,00 Kč
  availability
 • Olej slouží jako prevence proti infekčním onemocněním. Je vhodný na koupele unavených a oteklých nohou, příjemně osvěžuje, působí proti únavě, depresi či sklíčenosti. Pomáhá udržovat koncentraci při jízdě autem nebo při studiu. Zobrazit více.

  144,00 Kč
  availability
 • Přírodní solní směs do koupele vám pomůže načerpat novou energii a rozjasí vaši mysl. Kombinace máty peprné, eukalyptu a kafru má léčivé a regenerační účinky. Čistý a osvěžující komplex odbourá stres, oživí tělo i mysl, zvyšuje koncentraci. Uvolňuje... Zobrazit více.

  127,00 Kč
  availability
 • Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na jinak běžné podněty jako jsou potraviny, prach, pyl nebo roztoči. Je způsobena nesprávnou aktivací specifických protilátek, které uvolňují různé chemikálie, zejména histamin. Při vyplavení histaminu... Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • V bylinkářství je svízel součástí většiny ledvinových čajů. Pročišťuje organismus, především lymfatický systém, proto se setkáte i s názvem "lymfatické koště". Svízel lze použít také při hubnutí a odvodnění.Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Tinktura Hloh posiluje srdce, příznivě ovlivňuje činnost tepen a srdce, reguluje krevní tlak. Vhodná je při klimakteriu a srdečních chorobách. Napomáhá tak ke zlepšení fyzické kondice, jako vedleší účinek zmírňuje dušnost a otoky kotníků.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability