Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Vrbovka malokvětá je nyzývána "ohňová rostlina". Drogou je kvetoucí nať, která se uplatňuje jako lék především při zánětu prostaty, při chronickém prostatismu a při stařeckém nezhoubném zbytnění prostaty. Příznivě působí také na zánětlivé poruchy... Zobrazit více.

  380,00 Kč
  availability
 • Bylinný preparát - směs účinných bylin pro celkové pročištění organismu.Zobrazit více.

  169,00 Kč
  availability
 • Bylinný preparát - revitalizace a odvodnění organismu.Zobrazit více.

  169,00 Kč
  availability
 • Směs bylin komplexně působí na problémy ledvin. Obsažené byliny působí v oblasti ledvin a močových cest. Snižují hromadění škodlivých látek v těle, usnadňují rozpouštění a vyplavování usazenin z močových cest.Zobrazit více.

  154,00 Kč
  availability
 • Kaštanová mast se podílí na zpevnění a pružnosti cévních stěn, usnadňuje průtok krve žilami a brání tak tvorbě otoků. Je tedy výborným pomocníkem na potíže s cévami a to zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách. Oceníte ji při... Zobrazit více.

  129,00 Kč
  availability
 • V bylinkářství je svízel součástí většiny ledvinových čajů. Pročišťuje organismus, především lymfatický systém, proto se setkáte i s názvem "lymfatické koště". Svízel lze použít také při hubnutí a odvodnění.Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Podporuje látkovou výměnu, činnost jater, nadledvinek, ledvin a močových cest. Je vhodný při lupénce i ekzémech. Posiluje štítnou žlázu. Dvouzubec je univerzální bylina, která je v některých zemích užívána i v klasické medicíně.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Účinně upravuje průběh bolestivé menstruace, zmírňuje silné krvácení a gynekologické výtoky. Příznivě působí i na funkci sleziny, jater a ledviny. Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Vhodný při gynekologických potížích, jako jsou výtoky, krvácení, vředy, anémie či myomy. Blahodárně působí na průjmy, onemocnění žaludku a střev, otoky způsobené ledvinami či játry. V některých zemích je bylina používána při cukrovce.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Zlatobýl je velice ceněn v léčbě ledvin a močových cest. Další doménou zlatobýlu je její vysoký hojivý účinek na hnisavé, hojící se rány a podlitiny. Zvyšuje látkovou výměnu, tlumí krvácení v trávicím ústrojí. Zobrazit více.

  62,00 Kč
  availability
 • Plavuň se řadí mezi ohrožené druhy. Hojně je využívána při zánětech ledvin a močového měchýře, ledvinových a žlučových kamenech, revmatismu, dně nebo při chorobách lymfatického systému. Vyhlášeným pomocníkem je při kožních chorobách, ve formě zásypu... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Prvosenka jarní i prvosenka vyšší obsahují mnoho cenných látek příznivě působících při rozpouštění hlenů v dýchacích cestách. Prvosenka se využívá jako diuretikum. Přispívá k léčbě zánětů, zejména plic a ledvin. Zklidňuje nervový systém. Ve formě... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Přeslička je osvědčeným pomocníkem při léčbě močových cest a ledvin. Poradí si se záněty, účinkuje při léčbě i prevenci močových kamenů. Bylina má schopnost zastavit krvácení a díky vysokému obsahu kyseliny křemičité zaceluje poškozená místa v... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Oceníte ji při léčbě cévních problémů, ať už křečových žil, bércových vředů nebo hemoroidů. Odstraňuje únavu, závratě, neurotické stavy, bolesti hlavy. Dobře účinkuje i při problémech s trávením, žlučovými kameny a ledvinovými kolikami.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Svízel má široké využití. Účinně působí jako diuretikum, při onemocnění ledvin, zbavuje trávicí a vylučovací orgány od choroboplodných zárodků, zmírňuje křeče hladkého svalstva. Podporuje čištění krve, lymfatického systému, pokožky. Podporuje... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Tužebník nepatří mezi nejznámější byliny, přišel do povědomí až s doktorem Priessnitzem jako prostředek proti vzteklině. Po prozkoumání účinků se objevilo, že pozitivně působí na ledvinová onemocnění, choroby močového měchýře, dnu, revmatismus a... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability