Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Bylinný preparát - revitalizace a odvodnění organismu.Zobrazit více.

  169,00 Kč
  availability
 • Tinktura Hloh posiluje srdce, příznivě ovlivňuje činnost tepen a srdce, reguluje krevní tlak. Vhodná je při klimakteriu a srdečních chorobách. Napomáhá tak ke zlepšení fyzické kondice, jako vedleší účinek zmírňuje dušnost a otoky kotníků.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Rosnatka má antibakteriální účinky, přispívá k uvolnění hladkého svalstva. Má mírně močopudné účinky, využívá se při odhlenění dýchacích cest, ke snížení hladiny cukru v krvi a ke snížení vysokého krevního tlaku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Oceníte ji při léčbě cévních problémů, ať už křečových žil, bércových vředů nebo hemoroidů. Odstraňuje únavu, závratě, neurotické stavy, bolesti hlavy. Dobře účinkuje i při problémech s trávením, žlučovými kameny a ledvinovými kolikami.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Srdečník je stejně jako Kozlík znám pro své sedativní účinky. Napomáhá tlumit zvýšený klidový srdeční tep, léčit srdeční ischemii a vysoký krevní tlak.Usnadňuje zvládat klimakterium. Přispívá k lepšímu trávení a většímu vylučování moči.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability