Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Účinně upravuje průběh bolestivé menstruace, zmírňuje silné krvácení a gynekologické výtoky. Příznivě působí i na funkci sleziny, jater a ledviny. Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Bylinný pomocník při onemocnění trávicí trubice, průjmech, krvácení a zánětech. Napomáhá k uvolnění hladkého svalstva. Používá se k léčbě zánětlivých ran na kůži a k péči o ústní dutinu.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Přeslička je osvědčeným pomocníkem při léčbě močových cest a ledvin. Poradí si se záněty, účinkuje při léčbě i prevenci močových kamenů. Bylina má schopnost zastavit krvácení a díky vysokému obsahu kyseliny křemičité zaceluje poškozená místa v... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Doménou řimbaby je zmírnění bolesti. Má také protizánětlivé účinky a to zejména vnitřních orgánů. Snižuje srážlivost krve a rozšiřuje cévy, hodí se tedy k léčbě migrény. Přispívá také k léčbě artritidy a snižuje horečku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Svízel má široké využití. Účinně působí jako diuretikum, při onemocnění ledvin, zbavuje trávicí a vylučovací orgány od choroboplodných zárodků, zmírňuje křeče hladkého svalstva. Podporuje čištění krve, lymfatického systému, pokožky. Podporuje... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Turan je ne moc známá bylinka, která voní podobně jako kmín. Působí silně močopudně, avšak zároveň nedráždí tolik ledviny. Napomáhá tak v léčbě revma a dny. Zvyšuje látkovou výměnu, dobře se tak vypořádá s kožní vyrážkou. Tlumí vnitřní krvácení a léčí... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Všedobr podporuje lepší trávení, zvyšuje vylučování trávicích šťáv a pomůže s nadýmáním. Pozitivně působí na potíže s močovými cestami, revmatismus a dnu. Oceníte jeho schopnost poradit si s úzkostí či únavovým syndromem. Mimo jiné čistí krev,... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Má vynikající účinnost při problémech se žaludkem či žlučí, podporuje tvorbu trávicích šťáv a tak si poradí se zažívacími problémy. Má schopnost posílit játra a podpořit celkovou rekonvalescenci. Podporuje krvetvorbu a pozitivně působí na problémy s... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability