Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Konopný, olivový a jojobový olej v BIO kvalitě s extrakty z celé rostliny Cannabis Sativa s obsahem cannabinoidů, látek s léčivými protizánětlivými, analgetickými a antibakteriálními účinky. Tyto látky obsahuje převážně zelená část rostliny. Olej je... Zobrazit více.

  330,00 Kč
  availability
 • Měsíčkový macerát krásné oranžové barvy a střední hustoty je charakteristický svými pozoruhodnými hojivými účinky. Kromě toho je také protizánětlivý, mírně antibakteriální, antioxidační a regenerační. Hodí se pro ošetření a zkrášlení všech typů... Zobrazit více.

  177,00 Kč
  availability
 • Obsažené byliny mají pozitivní účinky na křečové žíly a hemoroidy.  Zvyšují pevnost a pružnost cévních stěn, podporují prokrvení a působí příznivě při únavě nohou. Jsou vhodné i jako prevence proti rozšířeným žilkám a předčasnému opotřebení žil a cév.Zobrazit více.

  152,00 Kč
  availability
 • Hydrolát z jalovce výborně nastartuje detoxikační procesy buněk. Pomáhá díky tomu omlazovat a oživovat pleť. Obsahuje vitaminy A, C a E, čímž je jako stvořený pro stagnující a mdlou pleť bez jasu. Stimuluje mikrocirkulaci, odbourává toxiny, hloubkově... Zobrazit více.

  147,00 Kč
  availability
 • Kaštanová mast se podílí na zpevnění a pružnosti cévních stěn, usnadňuje průtok krve žilami a brání tak tvorbě otoků. Je tedy výborným pomocníkem na potíže s cévami a to zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách. Oceníte ji při... Zobrazit více.

  129,00 Kč
  availability
 • Podporuje detoxikaci organismu, vhodná při horečnatých onemocněních. Zlepšuje močení, napomáhá v léčbě zápalu plic, při nepravidelné menstruaci, hemeroidech a křečových žilách.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Vhodná ke zmírnění křečových žil, bércových vředů a hemoroidů. Podporuje prokrvení mozku a dobře slouží i při některých menstruačních potížích, depresích či nespavosti.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Oceníte ji při léčbě cévních problémů, ať už křečových žil, bércových vředů nebo hemoroidů. Odstraňuje únavu, závratě, neurotické stavy, bolesti hlavy. Dobře účinkuje i při problémech s trávením, žlučovými kameny a ledvinovými kolikami.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability