Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Chaluha bublinatá je mořská řasa, která je účinná při dysfunkcích látkové výměny a obezitě. Obsahuje kyselinu alginovou, která se účinkem žaludečních šťáv mění na slizovité látky, které urychlují metabolismus. Zobrazit více.

  136,00 Kč
  availability
 • Česnek medvědí má širokou škálu využití. Je vhodný jako antibiotikum, silný protihnilobný prostředek, mírné projímadlo či močopudný prostředek. Dále se hodí jako prostředek na snižování krevního tlaku, pro očištění a prokrvování. Lidově se často... Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Blahodárně působí při srdečně-cévních onemocněních, ateroskleróze, zvýšeném cholesterolu. Při vnitřním užití zastavuje kapilární krvácení. Podporuje léčbu zánětů v dutině ústní, kůže, akné. Osvědčil se též při boji s parazity v těle.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Bylina pochází z Číny. V lidovém léčitelství se využívá její blahodárný účinek při kašli (uvolňuje hleny z dýchacích cest). Nezapře se ani její antialergický a protizánětlivý účinek. Snižuje cholesterol v krvi. Používá se i při léčbě karcinomů v těle.... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability