Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Podporuje detoxikaci organismu, vhodná při horečnatých onemocněních. Zlepšuje močení, napomáhá v léčbě zápalu plic, při nepravidelné menstruaci, hemeroidech a křečových žilách.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Bylina pochází z Číny. V lidovém léčitelství se využívá její blahodárný účinek při kašli (uvolňuje hleny z dýchacích cest). Nezapře se ani její antialergický a protizánětlivý účinek. Snižuje cholesterol v krvi. Používá se i při léčbě karcinomů v těle.... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Doménou řimbaby je zmírnění bolesti. Má také protizánětlivé účinky a to zejména vnitřních orgánů. Snižuje srážlivost krve a rozšiřuje cévy, hodí se tedy k léčbě migrény. Přispívá také k léčbě artritidy a snižuje horečku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Svízel má široké využití. Účinně působí jako diuretikum, při onemocnění ledvin, zbavuje trávicí a vylučovací orgány od choroboplodných zárodků, zmírňuje křeče hladkého svalstva. Podporuje čištění krve, lymfatického systému, pokožky. Podporuje... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability