Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Jemný, přírodní mycí gel na intimní partie žen, můžů i dětí. Přírodní účinné látky jako je extrakt z rostliny cannabis sativa, tea tree oil a rozmarýn mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je doporučován k mytí intimních partií při... Zobrazit více.

  360,00 Kč
  availability
 • Obsažené byliny mají pozitivní účinky na křečové žíly a hemoroidy.  Zvyšují pevnost a pružnost cévních stěn, podporují prokrvení a působí příznivě při únavě nohou. Jsou vhodné i jako prevence proti rozšířeným žilkám a předčasnému opotřebení žil a cév.Zobrazit více.

  152,00 Kč
  availability
 • Mýdlo se svěží vůní je určené pro intimní hygienu. Obsahuje květy heřmánku a měsíčku, kozí mléko a esenciální olej rosaliny (Malaleuca ericifolia), který působí antibakteriálně a antisepticky, a proto je vhodný k řešení problémů v intimní oblasti jako... Zobrazit více.

  149,00 Kč
  availability
 • Měsíčková mast je vhodná k ošetření suché a popraskané pokožky, citlivé pleti, ekzémů, zanícených ran, drsných rukou, ztvrdlé kůže, plísní, otlačenin, opruzenin, drobných kožních defektů a vyrážek. Hodí se i jako vynikající pleťový krém pro dospělé i... Zobrazit více.

  79,00 Kč
  availability
 • Podporuje detoxikaci organismu, vhodná při horečnatých onemocněních. Zlepšuje močení, napomáhá v léčbě zápalu plic, při nepravidelné menstruaci, hemeroidech a křečových žilách.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Vhodná ke zmírnění křečových žil, bércových vředů a hemoroidů. Podporuje prokrvení mozku a dobře slouží i při některých menstruačních potížích, depresích či nespavosti.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Oceníte ji při léčbě cévních problémů, ať už křečových žil, bércových vředů nebo hemoroidů. Odstraňuje únavu, závratě, neurotické stavy, bolesti hlavy. Dobře účinkuje i při problémech s trávením, žlučovými kameny a ledvinovými kolikami.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Toten lékařský se lidově nazývá krkavec nebo kominíček. Účinkuje svíravě a tak se hojně používá pro zastavení všech druhů vnitřního krvácení. Osvědčil se jako složka v kloktadlech či sedacích koupelích na hemoroidy. Přispívá k léčbě zánětu střev,... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability