Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Guarana má povzbuzující účinky, zlepšuje koncentraci a potlačuje únavu. Zvyšuje také rychlost metabolismu, čímž napomáhá spalovat tuk. Stimuluje centrální nervovou soustavu – udržuje pozornost, bdělost, vytrvalost a podporuje mozkovou činnost. Je... Zobrazit více.

  380,00 Kč
  availability
 • Bylinný preparát - revitalizace a odvodnění organismu.Zobrazit více.

  169,00 Kč
  availability
 • Obsažené byliny mají pozitivní účinky na křečové žíly a hemoroidy.  Zvyšují pevnost a pružnost cévních stěn, podporují prokrvení a působí příznivě při únavě nohou. Jsou vhodné i jako prevence proti rozšířeným žilkám a předčasnému opotřebení žil a cév.Zobrazit více.

  152,00 Kč
  availability
 • Kaštanová mast se podílí na zpevnění a pružnosti cévních stěn, usnadňuje průtok krve žilami a brání tak tvorbě otoků. Je tedy výborným pomocníkem na potíže s cévami a to zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách. Oceníte ji při... Zobrazit více.

  129,00 Kč
  availability
 • Česnek medvědí má širokou škálu využití. Je vhodný jako antibiotikum, silný protihnilobný prostředek, mírné projímadlo či močopudný prostředek. Dále se hodí jako prostředek na snižování krevního tlaku, pro očištění a prokrvování. Lidově se často... Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Rakytník je plodem budoucnosti s všestranným léčebným využitím. Pomáhá chránit sliznici zažívacího traktu, snižovat hladinu krevních lipidů a blokovat tvorbu volných radikálů v těle. Pozitivně působí při chemoterapii a radioterapii, zvyšuje zásoby... Zobrazit více.

  117,00 Kč
  availability
 • Bylinná tinktura Břečťan podporuje prokrvení, upravuje srdeční tep, také vhodný při zánětech dýchacích cest.Zobrazit více.

  67,00 Kč
  availability
 • Blahodárně působí při srdečně-cévních onemocněních, ateroskleróze, zvýšeném cholesterolu. Při vnitřním užití zastavuje kapilární krvácení. Podporuje léčbu zánětů v dutině ústní, kůže, akné. Osvědčil se též při boji s parazity v těle.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Oceníte ji při léčbě cévních problémů, ať už křečových žil, bércových vředů nebo hemoroidů. Odstraňuje únavu, závratě, neurotické stavy, bolesti hlavy. Dobře účinkuje i při problémech s trávením, žlučovými kameny a ledvinovými kolikami.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Doménou řimbaby je zmírnění bolesti. Má také protizánětlivé účinky a to zejména vnitřních orgánů. Snižuje srážlivost krve a rozšiřuje cévy, hodí se tedy k léčbě migrény. Přispívá také k léčbě artritidy a snižuje horečku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability