Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Lumison oceníte zejména při chorobách dýchacích cest, a to při bronchitidě a dětské bronchitidě, zápalu plic, tuberkulóze, nachlazení, astmatu či překyselení.Zobrazit více.

  533,00 Kč
  availability
 • Přípravek napomáhá léčbě astma, bronchitidy, dětské bronchitidy, tuberkulózy plic a zápalu plic. S jeho pomocí máte možnost se zbavit zahlenění, nachlazení, rýmy a chřipky.Zobrazit více.

  274,00 Kč
  availability
 • Napomáhá k úpravě střevní činnosti, snižuje dráždivost a zklidňuje. Má protizánětlivé účinky. Tinktura je vhodná i při bolestivé či nepravidelné menstruaci a gynekologických výtocích a při kataru dýchacích cest.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Tinktura hojí rány, je dobrým pomocníkem při oslabených hlasivkách, pomáhá odkašlávání, tlumí průjmy, urychluje hojení ran a má močopudný účinek.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Rosnatka má antibakteriální účinky, přispívá k uvolnění hladkého svalstva. Má mírně močopudné účinky, využívá se při odhlenění dýchacích cest, ke snížení hladiny cukru v krvi a ke snížení vysokého krevního tlaku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Stulík se v přírodě vyskytuje jen zřídka, jako léčivky se tedy používají jen pro tento účel pěstované rostliny. Má schopnost blahodárně působit na centrální nervovou soustavu. V několika farmaceutických přípravcích se používá na zklidnění... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability