Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Pokoj v duši vám navodí příjmenou a poklidnou náladu. Provoňte si celou místnost přírodní... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability
 • Hodí se ke zmírnění bolestí hlavy, závratí a návalů, ke snížení hyperfunkce štítné žlázy. Snižuje krevní tlak a zklidňuje tak srdeční činnostZobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Bylina má zklidňující účinek na centrální nervovou soustavu, pomáhá při projevech podrážděnosti a hysterických záchvatů. Používá se proti průjmům z nervozity. Tlumí migrény a neproduktivní kašel.Zobrazit více.

  69,00 Kč
  availability
 • Pomůže Vám s pálením žáhy, migrénami i respiračními nemocemi, chřipkou, tlumí křeče. Akát je vhodný i jako nenávykové projímadlo.  Obsahuje lihovodný roztok extraktu akát, v homeopatickém ředění D4.  Zobrazit více.

  67,00 Kč
  availability
 • Andělika působí příznivě především na žaludek a střeva, podporuje trávení, tlumí pálení žáhy, říhání, a nadýmání při poruchách slinivky. Zklidňuje průduškový kašel, pomáhá s migrénami a menstruačními bolestmi. ále zpevňuje cévní stěny, chrání sliznice... Zobrazit více.

  67,00 Kč
  availability
 • Doménou řimbaby je zmírnění bolesti. Má také protizánětlivé účinky a to zejména vnitřních orgánů. Snižuje srážlivost krve a rozšiřuje cévy, hodí se tedy k léčbě migrény. Přispívá také k léčbě artritidy a snižuje horečku.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Škumpa je oblíbenou bylinou používanou v homeopatii. Využívá se na bolesti kostí, poranění šlach, pohmoždění, namožení svalů, revmatismu, artróze. Pomáhá též s bolestí nervů a hlavy. Je účinná i na špatné zažívání, záněty ústní dutiny či při astma.... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability