Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Lumison oceníte zejména při chorobách dýchacích cest, a to při bronchitidě a dětské bronchitidě, zápalu plic, tuberkulóze, nachlazení, astmatu či překyselení.Zobrazit více.

  533,00 Kč
  availability
 • Přípravek napomáhá léčbě astma, bronchitidy, dětské bronchitidy, tuberkulózy plic a zápalu plic. S jeho pomocí máte možnost se zbavit zahlenění, nachlazení, rýmy a chřipky.Zobrazit více.

  274,00 Kč
  availability
 • Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na jinak běžné podněty jako jsou potraviny, prach, pyl nebo roztoči. Je způsobena nesprávnou aktivací specifických protilátek, které uvolňují různé chemikálie, zejména histamin. Při vyplavení histaminu... Zobrazit více.

  119,00 Kč
  availability
 • Bylinná tinktura Břečťan podporuje prokrvení, upravuje srdeční tep, také vhodný při zánětech dýchacích cest.Zobrazit více.

  67,00 Kč
  availability
 • Řebříček se nejvíce používá na ženské problémy, tlumí krvácení a dezinfikuje. Bylina má vysoký obsah hořčin a tak se výborně hodí na podporu chuti k jídlu, kdy zvyšuje vylučování žaludečních šťáv. Přispívá též ke zklidnění kašle.Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Stulík se v přírodě vyskytuje jen zřídka, jako léčivky se tedy používají jen pro tento účel pěstované rostliny. Má schopnost blahodárně působit na centrální nervovou soustavu. V několika farmaceutických přípravcích se používá na zklidnění... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability
 • Škumpa je oblíbenou bylinou používanou v homeopatii. Využívá se na bolesti kostí, poranění šlach, pohmoždění, namožení svalů, revmatismu, artróze. Pomáhá též s bolestí nervů a hlavy. Je účinná i na špatné zažívání, záněty ústní dutiny či při astma.... Zobrazit více.

  60,00 Kč
  availability