Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jemno

"Zpomal a vychutnej si chvilku relaxu"
To je motto zakladatelky společnosti Jemno, Barbory, která  vyrábí ručně a  především s láskou odlévané svíčky, které jsou jemné k přírodě i k vašemu zdraví a přinesou vám alespoň trochu pozitivní energie. Svíčky firmy Jemno jsou vyráběny  čistého sójového vosku bez GMO.  Přidány jsou pouze kvalitní 100% přírodní silice. Kombinace vůní je zvolena s důrazem na aromaterapeutické účinky každé svíčky.

Dopřejte si trochu relaxu nebo si zvedněte náladu vaší oblíbenou vůní. Vykouzlete si příjemnou atmosféru a útulný domov.


Svíčky nejsou přibarvované.
Obsažený knot je vyráběn z bavlny a neobsahuje parafínový vosk ani olovo.
Díky technologii výroby žádná svíčka neškodí, ba naopak. Během hoření uvolňuje do prostředí jemné tóny vůní přírodních silic.  
Sójový vosk je zdravější alternativou klasického parafínového vosku. Šetří naše zdraví a je také ekologičtější. Rozpouští se pomaleji, díky čemuž déle vydrží, a tudíž uvolňuje vůni po delší dobu, než klasická svíčka. 

 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a vydrží hořel o mnoho déle než klasická svíčka. Cesta orientem ve vás vyvolá pocit naprosté harmonie.... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a především vydrží hořet o mnoho déle než klasická svíčka. Radost vás povzbudí a navodí pocit štěstí.... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Cesta orientem ve vás vyvolá pocit naprosté harmonie. Provoňte si celou místnost přírodní... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability
 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Láska to je jemnost a afrodiziakum. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability
 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Pokoj v duši vám navodí příjmenou a poklidnou náladu. Provoňte si celou místnost přírodní... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability
 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Radost vás povzbudí a navodí pocit štěstí. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability
 • Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk. Aromaterapeutický vosk " V lese" vám navodí pocit procházky po lese, kde voní mech, listí... Zobrazit více.

  109,00 Kč
  availability