Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Almara Soap

Almara Soap - Design soap studio  je společnost zabývající se ruční výrobou přírodních mýdel. Mýdla jsou vyráběna léty ověřenými postupy z kvalitních rostlinných olejů. Naleznete v nich přírodní a kosmetické ingredience, vonné oleje a přírodní esence. Neobsahují syntetický glycerin ani jiné ropné produkty. Firma nabízí mýdla pro všechny druhy pleti a má široký sortiment různých typů mýdel pro různé příležitosti.
Na výrobu je používán pouze certifikovaný palmový olej z udržitelných ekologických zdrojů.
Jsou vyráběna ručně a nejsou testována na zvířatech. Mýdla jsou vhodná pro vegany.
Díky výrobě za studena obsahují mýdla přirozeně vzniklý glycerin, který na rozdíl od komerčních mýdel se syntetickým glycerinem nevysušuje pokožku. Po použití tedy nebude potřeba použít tělové mléko.

Bylinná a gurmánská kolekce obsahuje rostlinné oleje té nejvyšší kvality, 100% přírodní esenciální oleje a přírodní barviva jako jíly, bylinky nebo koření.

Zábavná „fancy“ kolekce překvapí originálním designem a provedením, ovocnými a květinovými vůněmi.

Kolekce "pro něj" s dřevitými a kořeněnými vůněmi určená nejen mužům je parfémovaná vonnými kompozicemi a obarvená pigmenty a přírodními barvivy běžně používanými v kosmetice. Nenajdete v nich žádné chemické konzervanty ani jiné škodlivé přísady.