Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Olej je vhodný proti zánětům a křečím. Efektivně působí proti srážení krve. Využívá se na krevní podlitiny, křečové žíly, místní krvácení. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, uvolňuje podrážděnost a napětí. Vhodný proti migréně a nespavosti.Zobrazit více.

  839,00 Kč
  availability
 • Díky svému složení je analgetický. Využití najde hlavně při neuralgiích, revmatismu, bolestech nejrůznějšího druhu a původu. Je vhodný v těhotenství a příjemný dětem. Může se použít použití na všechny druhy zánětů, ať už se jedná o krční, oční, ušní... Zobrazit více.

  619,00 Kč
  availability
 • Jedná se o nejlepší éterický olej, který má výrazně ženskou polaritu. Efektivně působí v případě ženských potíží, ať už se jedná o nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci či přechodové potíže. Je vhodný proti depresím a úzkostem. Pomáhá harmonizovat... Zobrazit více.

  564,00 Kč
  availability
 • Meduňkový olej pomáhá při nespavosti, nervozitě, hysterii, neklidu, depresi a srdečních potížích. Výrazně zklidňuje. Pomáhá regulovat funkci jater a žaludku - vředy, žaludeční neuróza, nevolnost. Má velmi příjemnou bylinnou vůni s citrónovým nádechem.Zobrazit více.

  429,00 Kč
  availability
 • Olej je vhodný pro posílení zažívání při nevolnostech, zácpě, nadýmání či kolice. Snižuje práh bolesti. Je účinný i na nervy při závratích, migréně, špatné paměti a koncentraci či vyčerpání. Působí proti infekcím. Svěží mátová vůně s chladivým efektem.Zobrazit více.

  364,00 Kč
  availability
 • Olej je vhodný jako prevence a léčba virových onemocnění, kterými mohou být dýchací či střevní infekce. Má specifické účinky na neurotropické viry – opary, pásové opary, neštovice, molusky. Pomáhá posilovat imunitu – Roztroušená skleróza, HIV.... Zobrazit více.

  338,00 Kč
  availability
 • Olej je účinný proti zánětům a křečím. Spolehlivě ošetří pokožku, která je suchá a trpí častými záněty. Pomáhá i při svědění, podráždění, lupénce a ekzémech. Poskytuje úlevu při hemoroidech, nadměrném menstruačním krvácení, klimakterických potížích či... Zobrazit více.

  314,00 Kč
  availability
 • Směs vás posílí a podpoří, ať už jste kdekoliv. Název nese díky Vlčí hoře, malé vesničce pod stejnojmenným kopcem, kde se v létě rozvoní třezalky, mateřídouška, rmen a jiné byliny. Díky blízkosti lesa můžete cítit i vůně borovic, smrků či modřínů.... Zobrazit více.

  309,00 Kč
  availability
 • Olej má  zklidňující a povznášející účinky. Působí pozitivně na psychiku. Posiluje tvořivost a zlepšuje intuici. Pomáhá ulevovat od depresí, strachu či melancholie. Vnáší do života radost a optimismus. Uvolňuje od nervového napětí, přináší pocity... Zobrazit více.

  264,00 Kč
  availability
 • Levandulový olej má všestranné využití. Je vhodný pro ošetření oděrek, kožních onemocnění či spálenin. Má zklidňující účinky a snižuje krevní tlak. Ulevuje od bolestí, srdečních a emočních obtíží od arytmie až po deprese, nespavost či hysterii. Zobrazit více.

  254,00 Kč
  availability
 • Olej pomáhá celkově posílit organismus při slabosti a chladu, zlepšuje činnost ledvin, sleziny, žaludku, srdce a plic. Je vhodný jako afrodiziakum a antidepresivum. Dodává sebejistotu a vitalitu, posiluje vůli a zdravou ctižádost.  Zobrazit více.

  254,00 Kč
  availability
 • Směs nám pomáhá vyjadřovat potěšení a spokojenost. Je esencí štěstí. Vyvažuje aktivitu a odpočinek, jelikož vyváženost je klíčem k úspěchu. Pomáhá povznést se nad stresem, uvolňuje potlačené city, obnovuje pozitivismus a spontánnost. Přivádí nás na... Zobrazit více.

  249,00 Kč
  availability
 • Olej pomáhá pročišťovat myšlenky a dodávat jasnost našim vizím. Otevírá prostor tichému rozjímání a duchovnímu osvobození, utiší naše pochybnosti, dodá nám stabilitu, víru a oporu. Posiluje životaschopnost a dodává inspiraci novým volbám. Má... Zobrazit více.

  239,00 Kč
  availability
 • Tento olej se skvěle hodí pro uvolnění nervového napětí, podráždění a depresí. Spolehlivě působí proti nespavosti, při nervózním zažívání, zmírňuje úzkost, syndrom podrážděného tračníku a premenstruační tenze. Zobrazit více.

  219,00 Kč
  availability
 • Olej je silným přírodním antibiotikem. Dá se využít při bakteriálních, virových či plísňových onemocněních. Dá se využít lokálně neředěný k dezinfekci drobných poranění. Pomáhá posilovat imunitu, dodává sebedůvěru a odolnost.Zobrazit více.

  219,00 Kč
  availability
 • Směs pomáhá prohloubit prožitky z erotických a tantrických masáží. Dokáže se dostat až do nitra vašich pocitů, umocňuje spojení mezi vámi a druhými. Ulevuje od únavy a napětí. Postupně uvolňuje celé tělo a mysl. Povzbuzuje příjem nové pozitivní... Zobrazit více.

  219,00 Kč
  availability