Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Olej je vhodný proti zánětům a křečím. Efektivně působí proti srážení krve. Využívá se na krevní podlitiny, křečové žíly, místní krvácení. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, uvolňuje podrážděnost a napětí. Vhodný proti migréně a nespavosti.Zobrazit více.

  839,00 Kč
  availability
 • Díky svému složení je analgetický. Využití najde hlavně při neuralgiích, revmatismu, bolestech nejrůznějšího druhu a původu. Je vhodný v těhotenství a příjemný dětem. Může se použít použití na všechny druhy zánětů, ať už se jedná o krční, oční, ušní... Zobrazit více.

  619,00 Kč
  availability
 • Jedná se o nejlepší éterický olej, který má výrazně ženskou polaritu. Efektivně působí v případě ženských potíží, ať už se jedná o nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci či přechodové potíže. Je vhodný proti depresím a úzkostem. Pomáhá harmonizovat... Zobrazit více.

  564,00 Kč
  availability
 • Olej je lehký a má vysokou skluznost. Bohatá směs éterických olejů zlepšuje pružnost pokožky a slouží jako regenerace i prevence vzniku strií při změnách tělesné hmotnosti, které mohou zapříčinit redukční dieta, těhotenství nebo metabolické poruchy. V... Zobrazit více.

  439,00 Kč
  availability
 • Meduňkový olej pomáhá při nespavosti, nervozitě, hysterii, neklidu, depresi a srdečních potížích. Výrazně zklidňuje. Pomáhá regulovat funkci jater a žaludku - vředy, žaludeční neuróza, nevolnost. Má velmi příjemnou bylinnou vůni s citrónovým nádechem.Zobrazit více.

  429,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a vydrží hořel o mnoho déle než klasická svíčka. Cesta orientem ve vás vyvolá pocit naprosté harmonie.... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a vydrží hořel o mnoho déle než klasická svíčka. Láska to je jemnost a afrodiziakum. Provoňte si celou... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a vydrží hořel o mnoho déle než klasická svíčka. Pokoj v duši vám navodí příjmenou a poklidnou náladu.... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a především vydrží hořet o mnoho déle než klasická svíčka. Radost vás povzbudí a navodí pocit štěstí.... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Užijte si chvilku pohody a radosti s ručně vyráběnou svíčkou ze sojového vosku, který je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější a především vydrží hořet mnohem déle než klasická svíčka. Aromaterapeutická svíčka " V lese" vám navodí... Zobrazit více.

  379,00 Kč
  availability
 • Olej je vhodný pro posílení zažívání při nevolnostech, zácpě, nadýmání či kolice. Snižuje práh bolesti. Je účinný i na nervy při závratích, migréně, špatné paměti a koncentraci či vyčerpání. Působí proti infekcím. Svěží mátová vůně s chladivým efektem.Zobrazit více.

  364,00 Kč
  availability
 • Olej je vhodný jako prevence a léčba virových onemocnění, kterými mohou být dýchací či střevní infekce. Má specifické účinky na neurotropické viry – opary, pásové opary, neštovice, molusky. Pomáhá posilovat imunitu – Roztroušená skleróza, HIV.... Zobrazit více.

  338,00 Kč
  availability
 • Eukalyptus efektivně působí na všechny části dýchacího systému. Je vhodný při nachlazení, zánětu dutin, hrtanu, chronické bronchitidě, astmatu, kašli, zápalu plic. Doporučuje se i jako prevence v období chřipek a viróz v zalidněných prostorách. Působí... Zobrazit více.

  324,00 Kč
  availability
 • Anticelulitidní masážní olej obsahuje směs mandlového, slunečnicového a makadamiového oleje s měsíčkovým macerátem. Díky tomuto přírodnímu složení účinně pomáhá odstraňovat příznaky celulitidy. Každodenní poctivá masáž anticelulitidním olejem vám... Zobrazit více.

  323,00 Kč
  availability
 • Olej je účinný proti zánětům a křečím. Spolehlivě ošetří pokožku, která je suchá a trpí častými záněty. Pomáhá i při svědění, podráždění, lupénce a ekzémech. Poskytuje úlevu při hemoroidech, nadměrném menstruačním krvácení, klimakterických potížích či... Zobrazit více.

  314,00 Kč
  availability
 • Směs vás posílí a podpoří, ať už jste kdekoliv. Název nese díky Vlčí hoře, malé vesničce pod stejnojmenným kopcem, kde se v létě rozvoní třezalky, mateřídouška, rmen a jiné byliny. Díky blízkosti lesa můžete cítit i vůně borovic, smrků či modřínů.... Zobrazit více.

  309,00 Kč
  availability