Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Indívo

Z kosmetikou Indívo stojí mladý manželský pár, který se výrobou přírodní kosmetiky se zabývá od roku 2012. Pečlivě pro své produkty vybírají ty nejkvalitnější suroviny z celého světa, pokud možno v BIO kvalitě. Část bylin, které používají, si pěstují na své zahradě lesoparkového rázu s prvky permakultury nebo sbírají ve volné přírodě České Sibiře. Každý jejich produkt je pečlivě formulovanou, synergicky působící bioaktivní směsí, vytvořenou s maximální pozorností k aromaterapeutickým benefitům. 


Všechny produkty jsou vyráběny v malých šaržích, takže ve chvíli, kdy se vám dostanou do ruky, jsou čerstvé, jak jen je to možné.
V kosmetice Indívo nikdy nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, petrochemické a ethoxylované suroviny, syntetická barviva či umělé parfemace.

  • Pěstící balzám s extraktem z bio vanilky a mrkvovým olejem je vhodný k ošetření pleti i pokožky celého těla. Napomáhá proti ochabnutí pokožky a tvorbě vrásek, chrání pleť před oxidací a ztrátou vlhkosti. Je obohacen o vzácné extrakty z rakytníku,... Zobrazit více.

    650,00 Kč
    availability
  • Účinná směs éterických olejů působí antibakteriálně a zmenšuje cystické akné a pupínky. Bio pupalkový olej a extrakt z granátového jablka chrání pleť před vysoušením a regenerují tkáň. Vysoký obsah nenasycených mastných kyselin obsažených v pupalkovém... Zobrazit více.

    375,00 Kč
    availability