Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Carun konopná ústní voda obsahuje výtažky  léčivých  rostlin jako je  konopí, přeslička, šalvěj, řepík, hřebíček, skořice, máta a stévie, které působí na dutinu ústní antibakteriálně, protizánětlivě, analgeticky a mají hojivé účinky. Předchází a léčí... Zobrazit více.

  330,00 Kč
  availability
 • Přírodní dětský zubní gel je velmi šetrný k dětským zoubkům a během používání nepění. Obsahuje heřmánek, měsíček a další bioaktivní látky. Díky pravidelné péči chrání zuby před tvorbou zubního kazu a kamene. Gel působí antimikrobiálně díky obsaženému... Zobrazit více.

  204,00 Kč
  availability
 • Bylinný pomocník pro čerstvý dech, posílení dásní, vyčištění krku a hrtanu. Osvědčil se při akutní i chronické angíně, zánětu v krku, nosohltanu, zánětu dásní, paradentóze, žaludečních vředech, salmonelóze či kožní vyrážce.Zobrazit více.

  175,00 Kč
  availability
 • Zubní pasta pro děti bez chemikálií a fluoridu. Jahodová chuť a jasná červená barva mají původ v přírodních složkách, takže pasta je naprosto bezpečná. Nepění. Skvělou jahodovou příchuť jí dodává přírodní aroma, získané z několika rostlin, které... Zobrazit více.

  159,00 Kč
  availability