Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Konopná mast pro děti obsahuje všechny složky v BIO kvalitě a je navržena tak, aby byla jedinečným pomocníkem při ošetření i té nejjemnější pokožky nejen dětí, ale i dospělých, kteří se potýkají s alergickými reakcemi na jiné kosmetické produkty.... Zobrazit více.

  390,00 Kč
  availability
 • Pleťový a celotělový bambucký krém je vhodný i pro citlivou pokožku a dokonce i během těhotenství. Pomáhá předcházet striím a ošetřuje popraskané bradavky. Je obohacený o mandlový a nerafinovaný avokádový olej, díky tomu je skvělým pomocníkem pro... Zobrazit více.

  187,00 Kč
  availability
 • Základ oleje je tvořen směsí pupalkového, sezamového a meruňkového oleje společně s bambuckým máslem, které vyživují pokožku, dodávají ji vláčnost a zlepšují elasticitu. Při zavinování dělohy je vhodná citlivá jemná masáž. Směs éterických olejů... Zobrazit více.

  184,00 Kč
  availability
 • Gel má účinné chladivé účinky a společně s éterickými oleji je efektivním pomocníkem během období porodu. Éterické oleje mají antimikrobiální a adstringentní účinky. Gel Mithra, perského boha slunce a světla, zklidňuje a regeneruje pokožku po porodu. Zobrazit více.

  174,00 Kč
  availability
 • Masážní olej Moira je vhodný k masáži prsu těstě před kojením. Směs éterických olejů má na pokožku zklidňující účinky.  Olej nese název dle řecké mytologie, sudičky, dcery bohyně osudu. Zobrazit více.

  164,00 Kč
  availability
 • Směs léčivých rostlin v tomto čaji je vhodná pro maminky v období kojení. Dodává jim potřebné vitaminy a minerály a příznivě ovlivňuje metabolismus. Přispívá k tvorbě mateřského mléka a působí proti nadýmání. Mateřským mlékem se účinné látky přenášejí... Zobrazit více.

  59,00 Kč
  availability