Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Konopná mast pro děti obsahuje všechny složky v BIO kvalitě a je navržena tak, aby byla jedinečným pomocníkem při ošetření i té nejjemnější pokožky nejen dětí, ale i dospělých, kteří se potýkají s alergickými reakcemi na jiné kosmetické produkty.... Zobrazit více.

  390,00 Kč
  availability
 • Poté, co přejdou nepravidelné kontrakce k pravidelným, nastává první doba porodní. V  době se otevírá děložní hrdlo a miminko začíná sestupovat porodními cestami. První doba porodní může trvat velmi krátkou dobu, ale také mnoho hodin. Mezi... Zobrazit více.

  194,00 Kč
  availability
 • Gel má účinné chladivé účinky a společně s éterickými oleji je efektivním pomocníkem během období porodu. Éterické oleje mají antimikrobiální a adstringentní účinky. Gel Mithra, perského boha slunce a světla, zklidňuje a regeneruje pokožku po porodu. Zobrazit více.

  174,00 Kč
  availability
 • Masážní olej aplikujte nejlépe po konzultaci s porodní asistentkou ve druhé době porodní. Obsažený éterický olej jasmínu je symbolem ženy a mateřství a kromě svých tonizačních účinků dopřává pocit ženskosti v tak jedinečném okamžiku života, jakým je... Zobrazit více.

  144,00 Kč
  availability
 • Díky vyvážené směsi maliníku a jahodníku bude váš porod snadný a porodní bolesti budou výrazně mírnější. Díky obsahu tříslovin se zpříjemní průběh druhé doby porodní, čili samotný porod. Účinky mohou také vyvolat stahy dělohy a napomoci tak zejména... Zobrazit více.

  54,00 Kč
  availability