Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • Směs léčivých rostlin v tomto čaji  je vhodná pro ženy v době těhotenství. Pomáhá zmírňovat nevolnosti a dodává tělu potřebné vitaminy a minerály.Zobrazit více.

  54,00 Kč
  availability
 • Díky vyvážené směsi maliníku a jahodníku bude váš porod snadný a porodní bolesti budou výrazně mírnější. Díky obsahu tříslovin se zpříjemní průběh druhé doby porodní, čili samotný porod. Účinky mohou také vyvolat stahy dělohy a napomoci tak zejména... Zobrazit více.

  54,00 Kč
  availability
 • Pleťový a celotělový bambucký krém je vhodný i pro citlivou pokožku a dokonce i během těhotenství. Pomáhá předcházet striím a ošetřuje popraskané bradavky. Je obohacený o mandlový a nerafinovaný avokádový olej, díky tomu je skvělým pomocníkem pro... Zobrazit více.

  187,00 Kč
  availability
 • Osvěžovač obsahuje velmi jemnou koncentraci BIO éterických olejů. Je vhodný pro miminka již od narození a pomáhá jim usnadnit dýchání při zahlenění. Podporuje klidné dýchání a pokojný spánek, rozpouští hleny, zmírňuje zduření nosní sliznice. Osvěžovač... Zobrazit více.

  254,00 Kč
  availability
 • Složení neutrálního oleje dokáže vyhovět vysokým nárokům na výživu a hydrataci pokožky, která musí čím dál více čelit vnějším vlivům jako jsou silnější sluneční záření, klimatizace v obchodech a kancelářích, zhoršující se kvalita potravin, časté... Zobrazit více.

  299,00 Kč
  availability
 • Konopné semínko patří mezi nejdůležitější přírodní potravinové doplňky s vysokým obsahem bílkovin, mienrálů, rostlinných sterolů a aminokyselin , které jsou velmi prospěšné pro náš organismus . Ideální poměr esenciálních mastných kyselin Omega 3 a... Zobrazit více.

  300,00 Kč
  availability
 • Masáž hráze od šestého až osmého týdne před porodem zlepšuje elasticitu a prokrvuje místa, která jsou během porodu pod extrémním tlakem. Vláčná a dobře prokrvená hráz snáze odolává porušení a lze tak předejít jejímu nástřihu. Směs éterických olejů v... Zobrazit více.

  348,00 Kč
  availability
 • Jemný, přírodní mycí gel na intimní partie žen, můžů i dětí. Přírodní účinné látky jako je extrakt z rostliny cannabis sativa, tea tree oil a rozmarýn mají antibakteriální a protizánětlivé účinky, proto je doporučován k mytí intimních partií při... Zobrazit více.

  360,00 Kč
  availability
 • Konopná mast pro děti obsahuje všechny složky v BIO kvalitě a je navržena tak, aby byla jedinečným pomocníkem při ošetření i té nejjemnější pokožky nejen dětí, ale i dospělých, kteří se potýkají s alergickými reakcemi na jiné kosmetické produkty.... Zobrazit více.

  390,00 Kč
  availability
 • Díky svému složení je analgetický. Využití najde hlavně při neuralgiích, revmatismu, bolestech nejrůznějšího druhu a původu. Je vhodný v těhotenství a příjemný dětem. Může se použít použití na všechny druhy zánětů, ať už se jedná o krční, oční, ušní... Zobrazit více.

  619,00 Kč
  availability