Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ponio

Ponio je slovenská certifikovaná značka ručně vyráběné kosmetiky. V jejím sortimentu naleznete přírodní za studena vyráběná mýdla, masážní kostky s vysokým obsahem bambuckého a kakaového másla, přírodní deodoranty, tuhé šampóny a kondicionéry. Všechny produkty této značky jsou vyráběné ručně, v malém množství a maximálně poctivě.


Díky tomu se do vašich rukou dostane v závěru vždy kvalitní přírodní produkt. Ponio používá vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonaluje, jelikož spokojenost zákazníků klade na první místo. Za touhle značkou stojí mladá a talentovaná žena -  Ivana Zuzinová, která se výrobě přírodní kosmetiky věnuje již více než 12 let. Takhle sama popisuje svůj přístup k výrobě: 


“Mým cílem je přinášet nová řešení - šetrnější, efektivnější, zachovávající kvalitu látek z přírodních zdrojů. Vyrábět poctivé výrobky, bez bombastických zavádějících nápisů. S doplněním slovenského překladu složení na výrobcích, abyste věděli, co kupujete a používáte.”