Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mýdlárna Rozmarýnka

V Rozmarýnce jsou ke koupi dva druhy mýdel, bylinkové a kořeněné. Základní mýdlo je zcela bez konzervantů, aromat bylinek či koření. Ostatní mýdla obsahují macerát a jemnou drť z bylinek nebo jemně namleté koření. Krásně voní a po namydlení vytváří pěnu, která vás přímo pohladí svojí jemností. Všechny bylinky a koření mají v mýdlech svůj význam a jsou určeny pro konkrétní typ pleti podle svých účinků.


K výrobě je využíván olivová, kokosový a palmový olej, 100% přírodní esenciální aroma oleje, přírodní konzervant – extrakt z rozmarýnu, bylinky a koření, čerstvé kozí mléko z blízko farmy. Kromě kozího mléka nejsou využívány žádné jiné živočišné produkty.


Všechny produkty mají atesty, tedy Hodnocení bezpečnosti kosmetických přípravků dle požadavku Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 1223/2009, o kosmetických přípravcích a Notifikaci kosmetických přípravků na Evropském portálu (CPNP). 

Žádné produkty od tohoto výrobce