Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mýdlárna Erdé

Mýdlárna ERDÉ je malá rodinná mýdlárna, zabývající se výrobou přírodních, terapeutických i parfemovaných mýdel, ale také přírodních tělových a pleťových balzámů a přísad do koupele. Všechny produkty jsou naprosto odlišné od průmyslově vyráběných produktů, neobsahují žádné konzervanty.
Přírodní mýdla jsou měkká a bohatá na glycerin, jsou vhodné pro alergiky, astmatiky, děti, těhotné ženy i pro všechny, kdo trpí kožními problémy. Nevysušují, nedráždí ani nijak nepoškozují pokožku. Kromě 100 % přírodních mýdel nabízí ERDÉ také mýdla se silicemi s terapeutickými účinky, určené pro relaxaci a také jemně parfemovaná mýdla.


Na výrobu mýdel jsou využívány vysoce kvalitní tuky a panenské oleje – kokosový, palmový, rýžový, olivový, slunečnicový, řepkový, kukuřičný, z lískových oříšků, z melounových jader, meruňkový, mandlový – nebo v certifikované kvalitě BIO, jako například bambucké organické máslo.


Přírodní mýdla jsou zdravá, naprosto bez konzervantů a jiných chemických látek. Ve prospěch pokožky je využívána pouze příroda.
Výrobky jsou kvality BIO, schváleny podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a Nařízení Evropského parlamentu a Rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích Státním zdravotním ústavem v Praze.