Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Manna

Manna je česká značka BIO přírodní kosmetiky, jejíž zakladatelkou je mýdlová víla Andrea Vargová. Kožní potíže jejího syna ji přivedly k myšlence vyrábět mýdla a kosmetiku bez chemických látek. Specializuje se především na mýdla, která jsou šetrná k citlivé kůži a vhodná pro osoby s kožními problémy. Mýdla neobsahují parabeny, silikony, barviva, ropné produkty ani geneticky modifikované suroviny, čímž se značka Manna zasloužila o biokosmetický certifikát COSMOS Organic.


Přírodní kosmetický certifikát COSMOS Natural získávají jedině výrobky, které jsou bez parabenů, nejsou z geneticky modifikovaných surovin, z ropy a z ropných derivátů. Biokosmetický certifikát COSMOS Organic mohou získat pouze výrobky, u kterých se prokázalo, že alespoň 95% zemědělských složek, které jsou potřebné k jejich výrobě, pochází z pěstovaných ekologických produktů, a že tyto složky představují nejméně 20 procent kosmetického výrobku. Stále větší množství Manna produktů získává hodnocení BDIH za výše uvedených podmínek.