Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MÝDLÁRNA ERDÉ Meruňka a hedvábí šampuk s kondicionérem – 2v1

Šetrný tuhý šampuk s velmi dlouhou trvanlivostí a hedvábnými peptitidy, meruňkovým pudrem a meruňkovým olejem. Vlasy si na tento organický šampon rychle zvyknou. Pro jemnost a vitalitu je použit i  kondicionér. 

190,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Mýdlárna Erdé.

Jemný pěnivý šampon s kondicionérem. Dodává vlasům vitalitu, lesk a hydrataci. Vlasy se stávají zdravými, jasnými a pružnými. 

MERUŇKOVÝ OLEJ je jeden z  nejluxusnějších kosmetických prostředků, který můžete  na svou pleť a vlasy využít.

Meruňkový olej je vhodný pro jakýkoliv typ pokožky a vlasů. Má výborný regenerační, hydratační  a zklidňující účinek. Snižuje napětí pokožky při ekzémech a postižení pokožky při zánětlivých procesech. Nezanechává mastný povlak a pokožka se bude cítit jemná a svěží.

V tomto šampuku je obsažen tenzid SCI (sodium cocoyl isethionate) a SCS (sodium coco sulfate), které jsou povoleny v přírodní kosmetice, ale nejsou to přímo tuky, které se používají v tuhých přírodních šamponech. Oba jsou vyrobeny na základě kokosového oleje.

Vhodné pro:

  • suché a lámavé vlasy
  • normální vlasy
  • barevné vlasy

 

Účinky:

  • hloubkově regeneruje
  • posiluje vlasy
  • zanechává vlasy hebké, lesklé a hydratované

 

Použití:

Šampuk se používá stejným způsobem jako tuhé mýdlo. Dle potřeby naneste krouživými pohyby na mokré vlasy a prsty zpěňte, promyjte vlasy a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Postup můžete znovu zopakovat stejně jako u klasického mytí tekutým šampónem. Kondicionér není nutné nanášet.

Tip na použití:

Šampuky jsou vhodnou alternativou pro všechny , kteří z jakýchkoliv důvodů nechtějí nebo nemůžou používat tuhé šampóny na vlasy. Je možné, že po nějaké době jejich používání budete moci na tuhé šampony přejít již snadněji.

Složení:

meruňkový olej, bambucké máslo, ricínový olej, meruńkový pudr, hedvábné peptitidy, žlutý jíl, panthenol, kyselina citrónová, SCI -(sodium cocoyl isethionate) mírná povrchová látka, SCS -(sodium coco sulfate) povrchově aktivní látka - čištění a pěna. Mycí vlastnosti jsou velmi šetrné a je povolen i v přírodní certifikované kosmetice, meruňkový parfém, rostlinné vosky a emulgátor 

 

Upozornění:

Přestože obsah látek SCI a SCS je minimální, může vyvolat reakce u citlivých pletí.

V případě alergie na některou ze složek obsažených v produktu, šampuk nepoužívejte.

Vůně meruňka
Skladování skladujte v suchu
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů normální vlasy
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale