Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NutriTab - Přírodní napařovací tabletka

Napařovací tableta je doslova vitamínovou bomba pro nebesky jemnou a perfektně vyváženou pleť. Je ideální volbou pro zralou, vystresovanou, unavenou pleť se sklonem k zarudnutí (Rosacea). Obsažená levandule lékařská ve spojení s Lípou malolistou zklidňuje a navrací pleti rovnováhu. Růžový a rýžový olej zase zjemňují vrásky, tonizují a regenerují pokožku a redukují projevy zarudnutí.

57,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Pleťová napařovací tableta

Tableta představuje tuhou formu napařovací pleťové vody určenou pro hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení a léčbu různých estetických problémů pleti podle jejího typu. Využívá se jako doplňková péče o pleť, tj. pravidelné čištění, hydratace atp.


Vhodné pro:

  • zralá i citlivá, unavená a vystresovaná, mdlá pleť se sklonem k zarudnutí


Účinky:

  • hydratuje, zklidňuje, revitalizuje pleť
  • čistí a osvěžuje pleť
  • vyživuje a zklidňuje
  • navrací pleti rovnováhu
  • zjemňuje vrásky
  • tonizuje a regeneruje
  • redukuje zarudnutí


Použití:

Naplňte středně velkou nádobu horkou vodou a vložte do ní tabletu. Tableta začne šumět a uvolní obsažené aktivní látky do vody a následně do vodní páry. Nakloňte hlavu nad stoupající páru a přikryjte hlavu ručníkem. Nechte pleť napařovat cca 10-20 minut a následně osušte tvář. Doporučujeme použít 1 - 2krát týdně.


Složení:

Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný) *, Citric Acid (Kyselina citronová) *, Rosa Damascena Flower Extract (Růže damascénská) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Levandule lékařská) *, Oryza Sativa Bran Oil (rýžový olej) *, Tilia cordata Extract (Lípa malolistá) *

* Certifikovaná organická složka


Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Tabletky jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Bez syntetických barviv a vůní.
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale