Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ChilloTab - Přírodní napařovací tabletka

Poslední kus skladem

Hydratační, zklidňující a revitalizační tabletu k napařování bude vaše pleť milovat. Chladicí bylinné extrakty vniknou do pórů a přináší nádherný dlouhotrvající osvěžující pocit. Čajovník, Máta peprná a kudrnatá s Kafrem a ricinovým olejem pomáhají problematické nebo smíšené pleti se sklonem k akné. Obsažený Heřmánek má antiseptické vlastnosti, zklidňuje a pomáhá při hojení ran.

57,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Pleťová napařovací tableta

Tableta představuje tuhou formu napařovací pleťové vody určenou pro hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení a léčbu různých estetických problémů pleti podle jejího typu. Využívá se jako doplňková péče o pleť, tj. pravidelné čištění, hydratace atp.


Vhodné pro:

  • smíšená, mastná a problematická pleť se sklonem k akné


Účinky:

  • hydratuje, zklidňuje a revitalizuje pleť
  • čistí a osvěžuje pleť
  • napomáhá při léčbě akné
  • pomáhá při hojení ran
  • antiseptické účinky


Použití:

Naplňte středně velkou nádobu horkou vodou a vložte do ní tabletu. Tableta začne šumět a uvolní obsažené aktivní látky do vody a následně do vodní páry. Nakloňte hlavu nad stoupající páru a přikryjte hlavu ručníkem. Nechte pleť napařovat cca 10-20 minut a následně osušte tvář. Doporučujeme použít 1 - 2krát týdně.


Složení:

Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný) *, Citric Acid (Kyselina citronová) *, Menta Piperita Extract (máta peprná) *, Mentha špičaté Crisp Herb Oil (Máta kadeřavá) * Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Čajovník australský) *, Ricinus comunis Seed Oil (ricinový olej) *, camphora (Kafr) *

* Certifikovaná organická složka


Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Tabletky jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Bez syntetických barviv a vůní.
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Typy pleti a vlasů mastná pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale