Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

HerbaTab - Přírodní napařovací tabletka

Poslední kus skladem

Navraťte vaší pleti rovnováhu, zregenerujte ji a nechte vstřebat léčivé látky. Díky této jedinečné napařovací tabletě bude vaše pleť jako znovuzrozená. Stabilizuje tvorbu kožního mazu a je vhodná pro normální až smíšenou pleť. Rozmarýn lékařský tonizuje, Kopřiva dvoudomá a Heřmánek pravý nechává pleť osvěženou a v rovnováze. Obsahuje také Spirulinu, která je nejúčinnější B-komplex a čistý zdroj proteinů. Heřmánek má antiseptické vlastnosti. Díky šalvěji lékařské se zase rychleji hojí rány.

57,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Pleťová napařovací tableta

Tableta představuje tuhou formu napařovací pleťové vody určenou pro hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení a léčbu různých estetických problémů pleti podle jejího typu. Využívá se jako doplňková péče o pleť, tj. pravidelné čištění, hydratace atp.


Vhodné pro:

  • normální až smíšená pleť


Účinky:

  • hydratuje, zklidňuje a revitalizuje pleť
  • čistí a osvěžuje pleť
  • navrací rovnováhu, regeneruje, vyživuje
  • stabilizuje tvorbu kožního mazu
  • tonizuje
  • antiseptické účinky
  • urychluje hojení ran


Použití:

Naplňte středně velkou nádobu horkou vodou a vložte do ní tabletu. Tableta začne šumět a uvolní obsažené aktivní látky do vody a následně do vodní páry. Nakloňte hlavu nad stoupající páru a přikryjte hlavu ručníkem. Nechte pleť napařovat cca 10-20 minut a následně osušte tvář. Doporučujeme použít 1 - 2krát týdně.


Složení:

Sodium Bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný) *, Citric Acid (Kyselina citronová) *, Chamomilla Recutita Matricaria Flower Oil (Heřmánek pravý) *, Rosmarinus officinalis Extract (Rozmarýn lékařský) *, Salvia Officinalis Extract (Šalvěj lékařská) *, Calendula Officinalis Extract (Měsíček lékařský) *, Spirulina Maxima Powder (Spirulina, sladkovodní řasa) *,

* Certifikovaná organická složka


Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Tabletky jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Bez syntetických barviv a vůní.
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů normální pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale