Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subkategorie

 • Olej je určen pro relaxaci a regeneraci po náročném dni, při stresu a přetížení a je vhodný také pro děti před spaním. Zabraňuje nadměrnému odmaštění pokožky při pravidelné hygieně, chrání ji a je velmi šetrný k pokožce, která trpí sklony k ekzémům.Zobrazit více.

  334,00 Kč
  availability
 • Konopný, olivový a jojobový olej v BIO kvalitě s extrakty z celé rostliny Cannabis Sativa s obsahem cannabinoidů, látek s léčivými protizánětlivými, analgetickými a antibakteriálními účinky. Tyto látky obsahuje převážně zelená část rostliny. Olej je... Zobrazit více.

  330,00 Kč
  availability
 • Koupelový olej přispívá k tonizaci pleti a je určený k relaxaci před spánkem. Příjemná vůně meduňky navodí pocit zklidnění při stresu a podráždění. Zabraňuje nadměrnému odmaštění pokožky při pravidelné hygieně, chrání ji a je velmi šetrný k pokožce,... Zobrazit více.

  304,00 Kč
  availability
 • Olej s osvěžující vůní éterických olejů s borovicovými terpeny, které pokožku prokrvují. Velmi vhodný pro pokožku s ekzémy, chrání ji a zabraňuje jejímu nadměrnému odmaštění. Má antimikrobiální a mírně detoxikační účinky.    Zobrazit více.

  304,00 Kč
  availability
 • Konopná koupel obsahuje pohanku a extrakt z konopí , který má blahodárné účinky nejen na pokožku, ale i na pohybové ústrojí. V konpných lázních je koupel využívána především k léčbě lupenky, kožních alergií a ekzémů. Pokožku nejen regeneruje, ale i... Zobrazit více.

  220,00 Kč
  availability