Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

321 WHOW - čistící maska s aktivním uhlím

Poslední kus skladem

Problematická pleť, vyrážky či černé tečky na obličeji? Dejte jim pro jednou sbohem. Čistící maska z účinných složek jako jsou aktivní uhlí, mouka z ovesných vloček, plody Embiliky lékařské, či Oxid zinečnatý si bez problémů poradí s těmito nepříteli vaší pleti. Ihned revitalizují pleť a navrátí jí ztracený jas.

167,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Prášková maska a čistič

Maska a čistič vytvořený ze směsi jílů ve spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálními oleji a dalšími blahodárnými aktívními složkami dokonale ošetří, oživí a uzdraví pleť podle její typologie. Výrobek je vhodný pro denní použití jako čistič pleti a též jako maska na dosáhnutí dlouhodobého zkrášlujícího efektu.

Vhodné pro:

  • smíšená, mastná a problematická pleť se sklonem k tvorbě akné


Účinky:

  • oživuje a uzdravuje pleť
  • navrací pleti jas
  • revitalizuje pleť a vypíná pleť


Použití:

Jako maska: Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Vzniklou masku pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou naneste na pleť vynecháním oblasti okolo očí. Nechejte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.

Jako čistič: Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Přiměřené množství vzniklé pasty naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití.


Tip na použití:

Jak tekutou složku si můžeme vybrat vodu (minerální či z vodovodu), preferovaný hydrolát, mléko, kefír i jogurt, také pár kapek z blahodárného oleje.


Složení:

kaolin (bílý jíl) *, Activated Charcoal (aktivní uhlí) *, Avena Sativa Kernel Meal (Oves) *, Phyllanthus emblica Fruit Powder (embiliky lékařská) *, Zinc Oxide (Oxid zinečnatý bez nano částic)

* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování skladujte v suchu
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Bez barviv, živočišných tuků, ropných derivátů, chemických a konzervačních přísad.
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů mastná pleť
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale